Netflix: Dom z papieru 5 – data premiery i zapowiedź nowego sezonu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix ujawnia datę premiery ostatniego sezonu serialu Dom z papieru.

Zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią, najsłynniejszy napad w historii dobiegnie końca w dwóch częściach, po pięć odcinków każda: pierwsza odsłona ukaże się 3 września, a druga 3 grudnia 2021 r.

„Kiedy zaczęliśmy pisać 5. część w środku pandemii, czuliśmy, że musimy zmienić to, czego oczekiwano od 10-odcinkowego sezonu i wykorzystaliśmy wszelkie dostępne narzędzia, aby dać poczucie finału sezonu lub finału serialu już w pierwszej części. Zdecydowaliśmy się na agresywny styl, stawiając nasz gang złodziei na krawędzi. W drugiej części skupiamy się bardziej na emocjonalnej sytuacji bohaterów. To podróż po ich sentymentalnej mapie, która łączy nas bezpośrednio z ich odejściem “- powiedział Álex Pina, twórca serialu.

Opis fabuły

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Dom z papieru — część 5 | Zapowiedź premiery


Informacje o serwisie Netflix:

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 208 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

O Vancouver Media

Vancouver Media to firma zajmująca się produkcją telewizyjną, założona pod koniec 2016 roku przez Álexa Pinę, której celem jest tworzenie programów wyróżniających się na tle innych. Firma wyprodukowała Dom z papieru, The Pier i White Lines, a jej najnowszym tytułem jest Sky Rojo.


 

Polecamy również

Betty – serial HBO powraca z najnowszym sezonem już 12 czerwca w HBO GO. Emisja w HBO od lipca

KIPA i Netflix dla młodych talentów i specjalistów branży filmowej – startuje cykl szkoleń rozwijających Kompetencje Przyszłości

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner