Flixtape – stwórz Netflixową playlistę

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

flixtapeFlixtape – to nowa strona pozwalająca na tworzenie własnych playlist w oparciu o bazę Netflixa. W kilku prostych krokach możesz dodać do 6 tytułów i następnie udostępnić znajomym na Facebooku czy Twitterze. Ulubione komedie? Najlepsze seriale? Ambitne kino? Nic prostszego – stwórz listę i udostępnij. Flixtape to ciekawy sposób na polecanie innym różnych tytułów. W dalszej części zamieściłem kilka screenów z opisem jak to wszystko działa.

Po wejściu na https://flixtape.netflix.com/ pojawi się informacja, że na chwilę obecną strona obsługiwana jest wyłącznie w języku angielskim. Następnie do wyboru jest możliwość stworzenia własnej playlisty (górny pasek) lub skorzystania z „gotowca”. Ja postanowiłem wybrać pierwszą opcję.

Najpierw należy nazwać swoją listę – ja zdecydowałem się na „Binge Watch” (bardzo popularne określenie opisujące oglądanie w sposób ciągły, zazwyczaj całego sezonu przy jednym podejściu). Po kliknięciu Start strona poda nam kilka sugestii i trzeba przyznać, że podane tytuły były trafione w dziesiątkę. Oczywiście możemy to zmienić – usunąć tytuł, dodać własny czy też zmienić kolejność.

Na koniec pozostają zmiany kosmetyczne w postaci okładki playlisty. Po krótkiej edycji wystarczy tylko wpisać komu dedykujemy tę listę i podpisać się. Aby udostępnić Waszego Flixtape’a możecie skorzystać z Facebooka, Twittera czy też wysłać bezpośredni odnośnik.

A oto przykładowa playlista stworzona przez mnie 🙂

Miłej zabawy i nie zapomnijcie udostępnić Waszych playlist w komentarzu!

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...