Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (22.12.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

netflix-Fuller House-S3-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na grudzień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe odcinki seriali:

druga cześć 3. sezonu Fuller House / Pełniejsza chata (2016) – serial, sezon 1-3 – 7+ – 9,41/10 – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.0/10

Przygodom rodziny Tannerów nie ma końca. D.J. Tanner-Fuller współdzieli dom z siostrą Stephanie i przyjaciółką Kimmy, które pomagają jej w wychowywaniu trzech synów.

W rolach głównych: Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jeff Franklin

Druga cześć 3. sezonu liczy 9 odcinków (10-18).

Sezon 1: Chata Fullerów szybko się zapełnia w pierwszym sezonie. D.J., Stephanie, Kimmy i dzieciaki stawiają czoła rozmaitym problemom, od walk o pokoje po zawody miłosne.

Sezon 2: W drugim sezonie dom rodzin Tanner, Fuller i Gibbler wypełnia się śmiechem, nieoczekiwanymi gośćmi i pasjonującymi nowymi związkami.

Sezon 3: Nastoletnia miłość, rodzinne przyjęcia, ślub za granicą i (być może) nowy dzidziuś — to będzie lato pełne wrażeń.


netflix-Designated Survivor-S2-bg1-110 odcinek serialu Designated Survivor (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: David Guggenheim

Sezon 1: W następstwie tragicznego ataku Tom Kirkman, sekretarz Gabinetu, zostaje mianowany prezydentem i musi stanąć na czele kraju coraz mocniej pogrążającego się w kryzysie.

Sezon 2: Spisek zatacza coraz szersze kręgi. Do gabinetu prezydenta Kirkmana dołącza nerwowy prawnik, a agentka Wells zawiera sojusz z brytyjskim szpiegiem.

S2:O10 – 10. Na linii ognia – 44m
netflix-designated_survivor-S2-E10

Religijni fanatycy, którzy nie chcą opuścić terenu zagrożonego pożarem, stanowią problem dla Białego Domu. Wells stara się poznać prawdziwy motyw zdrady.

Kolejny odcinek serialu będzie dostępny w ofercie od 9 marca 2018r.


Swoją premierę w ofercie ma dziś również film:

netflix-Diana In Her Own Words-bg-1Diana: In Her Own Words / Diana (2017) – film1g53m – 7+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Ten dokument wykorzystujący archiwalne zdjęcia i prywatne nagrania to bardzo szczera opowieść o życiu uwielbianej przez miliony księżnej.

Gatunki: Dokumenty, Dokumenty biograficzne, Filmy i seriale historyczne


Tylko do 27 grudnia 2017r. będzie dostępny w ofercie Netflix Polska film:

netflix-Spijt-bg-1Spijt (2013) – film – 16+ – 1g29m6/10 – polskie napisy
IMDb: 7.1/10

Nękany przez bandę łobuzów chłopiec z nadwagą zdobywa sojuszników i zaczyna się bronić. Pytanie brzmi, czy to wystarczy?

W rolach głównych: Robin Boissevain, Dorus Witte, Stefan Collier
Gatunki: Dramaty, Dramaty na podstawie literatury
Reżyser: Dave Schram


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery w ofercie cd. (22.12.2017)

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (21.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...