Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie cd. (30.10.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-Supergirl-bg1-1Drugi odcinek 3. sezonu serialu „Supergirl” (2016) zadebiutował dziś w ofercie Netflix Polska.

Supergirl (2015) – serial, sezon 1-3 – 7,4/10 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy romans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O2 – 2. Wyzwanie – 42m
netflix-supergirl-S3E2

Potężna przeciwniczka dysponująca mocami psychicznymi nie daje szans Karze. Lena poświęca się pracy w CatCo i przekazuje L-Corp w inne ręce.

Nowy odcinek 3. sezonu serialu będzie się pojawiał w ofercie Netflix Polska co tydzień.


Niezapowiedzianą nowością w ofercie Netflix Polska jest premiera 5. sezonu serialu:

netflix-Grimm-S5-bg1-1Grimm (2011) – serial, sezon 1-5 – 8,48/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Detektyw Nick Burkhardt dowiaduje się, że jest ostatnim z rodu Grimmów: obrońców ludzkości przed potworami, które przechodzą ze świata baśni do rzeczywistości.

W rolach głównych: David Giuntoli, Russell Hornsby, Bitsie Tulloch
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Stephen Carpenter, David Greenwalt, Jim Kouf

Sezon 1: Detektyw Nick Burkhardt jest świadkiem niewyjaśnionych zdarzeń. Wkrótce dowiaduje się, że należy do rodu Grimmów, których zadaniem jest chronić ludzkość przed złem.

Sezon 2: W drugim sezonie tego serialu science fiction detektyw Nick Burkhardt wciąż walczy ze złoczyńcami: zarówno ludzkimi, jak i nadnaturalnymi.

Sezon 3: Nick musi jednocześnie stawić czoła kolejnym Wesenom i rodzinie królewskiej nie z tego świata, która chce przejąć kontrolę nad jego mocami.

Sezon 4: Pozbawiony swoich mocy Nick wraca do dawnego życia, jednak w obliczu nowych zagrożeń postanawia skorzystać z ryzykownego zaklęcia.

Sezon 5: Nick przygotowuje się na kolejne starcia z wrogimi stworami, jednocześnie starając się pojąć tragiczne wydarzenia, w których przyszło mu wziąć udział.

Sezon 5. serialu liczy 22 odcinki.


Czytaj również:

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (30.10.2017)

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (28.10.2017)


 

KOMENTARZE:

7 myśli nt. „Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie cd. (30.10.2017)

    • Ja tam każdy odcinek dla statystyk będę oglądać drugi raz na legalu. Niech wiedzą że w Polsce też jest fanbaza stalowej złotowłosej 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...