Netflix: Oficjalny zwiastun komedii romantycznej “Zakochany bogacz” z Giovanną Lancellotti i Danilo Mesquitą

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix opublikował oficjalny zwiastun komedii romantycznej “Zakochany bogacz” z Giovanną Lancellotti i Danilo Mesquitą, która zadebiutuje w ofercie już 30 kwietnia 2020r.

Dobre życie, pieniądze, farma, pomidory i kobiety — tak wygląda codzienność Teto, w którego wciela się Danilo Mesquita („Spectros”, „Éramos Seis”, „Segundo Sol”). Syn potężnego Teodoro (Ernani Moraes) znanego jako Król Pomidorów i przyszły spadkobierca imperium plantacji i fabryk wywraca swoje życie do góry nogami, gdy poznaje Paulę, co ujawnia świeżo opublikowany zwiastun. Paula to całkowite przeciwieństwo Teto. W rolę tej twardo stąpającej po ziemi studentki medycyny, która marzy o niezależności, wcieliła się Giovanna Lancellotti („Shippados”, „Segundo Sol”, „Sol Nascente” ), aktorka debiutująca na Netflix.

Netflix filmy

W dniu swoich urodzin Teto z zaskoczeniem dowiaduje się od ojca, że w tym roku na prezent dostanie pracę. Tak, to koniec słodkiego życia Pomidorowego Księcia. Pomidorowy Festiwal, tradycyjna impreza w mieście (na której występuje gościnnie znany na całym świecie Brazylijski DJ Alok), jest prawdopodobnie jego ostatnią szansą na nacieszenie się łatwym życiem. Przy muzyce elektronicznej i sertanejo postać odgrywana przez Danilo Mesquitę spotyka studentkę medycyny, w którą wcieliła się Giovanna Lancellotti.

Z nadzieją na zdobycie jej serca oraz wykorzystując szansę, by udowodnić ojcu swoją wartość, Teto kłamie, że pochodzi ze skromnej rodziny. To pierwsze z wielu kłamstw, które wpędzą go w poważne kłopoty w Rio de Janeiro. Jego najlepszy przyjaciel Igor (Jaffar Bambirra), syn pracowników plantacji, towarzyszy temu zepsutemu i bogatemu młodzieńcowi w romantycznej przygodzie pełnej perypetii z udziałem Alany, konsultantki HR w firmie Trancoso (Fernanda Paes Leme), nieustępliwej Monique (Lellê) oraz Raíssy i Kátii, przyjaciółek Pauli odgrywanych odpowiednio przez Brunę Griphao i Jeniffer Dias.

Autorami scenariusza do filmu „Zakochany bogacz” są Sylvio Gonçalves („SOS Mulheres ao Mar”, „Confissões de Adolescente”) ) i Bruno Garotti („Cinderela Pop”), który jest również reżyserem. Producentem jest Julio Uchôa („SOS Mulheres ao Mar” 1 i 2, „Eu Fiko Loko”) z firmy Ananã.

O firmie Ananã

Firma została założona w 1996 roku w Rio de Janeiro przez Júlio Uchôę, który w swoim dorobku ma między innymi filmy „Sem Controle” (2007); „Show de Bola” (2008), produkcję niemiecko-brazylijską; „Chico Xavier” (2010), jako producent wykonawczy; „S.O.S. Mulheres ao Mar” (2014); „S.O.S. Mulheres ao Mar 2” (2015); „Eu Fico Loko” (2017), „Soundtrack” (2017) oraz „Veneza” reżysera Miguela Falabelli (2019). Firma Ananã uczestniczyła też w produkcji nakręconej w Brazylii części filmu „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” (2016). Oprócz filmów pełnometrażowych Ananã produkuje ponadto między innymi dokumenty, kampanie reklamowe, seriale i programy oraz rejestruje wydarzenia.

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 167 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


Zakochany bogacz (2020) | film | 1g45m

Opis Netflix: Bogaty Teto zrobi wszystko, aby zaimponować Pauli, która wpadła mu w oko. Zmyśla więc historię o swoim ubogim dzieciństwie, a kłamstwo wkrótce wymyka się spod kontroli.

W rolach głównych: Danilo Mesquita, Giovanna Lancellotti, Jaffar Bambirra

Smakowita komedia romantyczna, w której występują Danilo Mesquita („3%”, „Spectros”) i Giovanna Lancellotti.

 

Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne
Kategorie: Romantyczny

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – film animowany „Mała stopa”

Premiera nowego odcinka trzeciego sezonu serialu „Westworld” w ofercie HBO GO Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner