Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – film animowany “Mała stopa”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe filmy, a jeden film został dziś z niej usunięty. Do oferty trafił odcinek dodatkowy serialu Król tygrysów.

Dzisiejsze nowości

Chris D’Elia: No Pain (2020)
film – 55m

Podczas występu w Minneapolis Chris D’Elia dzieli się swoimi oryginalnymi przemyśleniami o autocenzurze, bezczelnych delfinach i mutantach z kiepskimi mocami.

W ofercie od: 2020-04-14

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision

W rolach głównych: Chris D’Elia

Gatunki: Prześmiewcze programy komediowe, Stand-upy, Komedie, Mroczne komedie
Kategorie: Cyniczny, Prześmiewczy, Zwariowany

Mistrz stand-upu, aktor, pisarz i gospodarz podcastu „Congratulations”, Chris D’Elia wraca do serwisu Netflix z programem komediowym „Chris D’Elia: No Pain”. Chociaż różni się od innych komików (wychował się w prostolinijnej, kochającej rodzinie), D’Elia wciąż warczy na dzieci, przesyła nieprzyzwoite zdjęcia do bogu ducha winnych pasażerów w samolocie i ostrzega słuchaczy przed ryzykiem napaści seksualnej ze strony delfinów (sprawdź w Google). Występ z udziałem publiczności zarejestrowano w State Theater w Minneapolis.

Smallfoot / Mała Stopa (2018)
film animowany – 1g36m

Gdy zostaje wyrzucony z wioski za upieranie się, że stworzenia zwane „Małymi Stopami” istnieją, yeti Migo wyrusza w podróż, aby udowodnić, że ma rację.

W ofercie od: 2020-04-14

W rolach głównych: Channing Tatum, James Corden, Zendaya

Gatunki: Komedie familijne, Filmy na podstawie literatury, Filmy familijne i dla dzieci, Muzyczne dla dzieci, Komedie, Filmy muzyczne i musicale, Musicale
Kategorie: Pogodny

Przygodowa animacja Mała Stopa przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje — człowieka. Wieści o tej „Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.

8. odcinek Król tygrysów / Tiger King: Murder, Mayhem and Madness (2020) | serial, sezon 1 | polskie  napisy i lektor

W ofercie Netflix Polska od: 20.03.2020

Opis Netflix: Serial dokumentalny opowiadający o podziemnym świecie hodowców wielkich kotów, w którym spotkać można najbardziej ekscentrycznych ze wszystkich ekscentryków.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

Sezon 1.: 7 odcinków – Serial dokumentalny opowiadający o podziemnym świecie hodowców wielkich kotów, w którym spotkać można najbardziej ekscentrycznych ze wszystkich ekscentryków.

8. odcinek pt. “8. Król tygrysów i ja” od 14.04.2020 – W tym materiale dodatkowym Joel McHale rozmawia z Jeffem, Saffem, Erikiem i innymi, aby dowiedzieć się, jak wpłynął na nich występ w serialu i jak radzą sobie ze sławą.

Gatunki: Dokumenty o prawdziwej zbrodni, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne, Dokumenty kryminalne

Kategorie: Prowokacyjny, Śledczy

W przedziwnym światku właścicieli wielkich kotów nie brakuje szalonych ekscentryków i otoczonych prawdziwym kultem oryginałów. Jednak wszyscy oni bledną przy pewnym poligamiście, miłośniku broni palnej, muzyku country i właścicielu przydrożnego zoo w Oklahomie. Joe Exotic, bo o nim mowa, to facet, którego nie da się pomylić z nikim innym. I to nie tylko dlatego, że na głowie nosi charakterystyczną „płetwę”. Na pewno nie sposób odmówić mu charyzmy, jednak wybory, których dokonuje, są — delikatnie mówiąc — nie zawsze trafione. Joe i jego niewiarygodna ekipa, w której nie brakuje baronów narkotykowych, oszustów, a nawet sekciarzy, nie mogą żyć bez swoich groźnych bestii i zainteresowania, jakie wzbudzają złożone z nich menażerie. Sprawy przybierają jednak gorszy obrót, gdy Carole Baskin, działaczka na rzecz praw zwierząt i założycielka ostoi dla wielkich kotów, postanawia rzucić im wszystkim rękawicę. Rozkręca spiralę zaciekłej rywalizacji, która prowadzi do aresztowania Joego pod zarzutem przygotowań do zabójstwa na zlecenie i ujawnienia pokręconej intrygi, w której od dzikich zwierząt groźniejsi są jedynie ich właściciele.


Film dziś usunięty

The Chosen / Wybraniec (2016)
film – 1g50m – polskie napisy

Rok 1937. Hiszpański rewolucjonista szkoli radzieckiego szpiega, który ma wcielić się w rolę belgijskiego bogacza, aby doprowadzić do zabójstwa Lwa Trockiego w Meksyku.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Camila Mendes w nowym filmie „Groźne kłamstwa” | Oficjalny zwiastun od Netflix Polska

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – komedia „Forrest Gump”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner