Netflix Polska: Serialowe premiery w ofercie – m.in. 5. sezon serialu „The Blacklist / Czarna lista” (2013) i 2. sezon „Real Rob” (2015)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix-The Blacklist-S5-bg-1Netflix Polska udostępnił dziś w swojej ofercie 1 odcinek 5. sezonu serialu „The Blacklist / Czarna lista” (2013).

Następne odcinki serialu będą dostępne w ofercie co tydzień w sobotę, czyli 2 odcinek zadebiutuje 7 października 2017r.

The Blacklist / Czarna lista (2013) – serial, sezony 1-4 – UHD/4K – 16+ – 8,96/10 – polskie napisy i lektor
Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. sezonu serialu.

S5:O1 – 1. Smokey Putnum (nr 30) – 43m
netflix-blacklist-S5O1

Red wydaje się nie przejmować upadkiem swojego imperium i nawiązuje nową relację zawodową z Liz. Czy uda im się zdobyć pieniądze i poszukiwanego?


Czytaj również: Przeboje kinowe debiutują w ofercie Netflix Polska (30.09.2017) i
Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (30.09.2017)


W dniu wczorajszym zadebiutował w ofercie 2. sezon (8 odcinków) serialu:

netflix-Real Rob-bg-1Real Rob (2015) – serial, sezon 1-2 – UHD,4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Wizyta w świecie komika i aktora Roba Schneidera w serialu komediowym pokazującym wzloty i upadki jego kariery i życia rodzinnego.

W rolach głównych: Rob Schneider, Patricia Schneider, Jamie Lissow
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe,Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Rob Schneider

Sezon 1: Komik Rob Schneider łączy ujęcia ze swoich spontanicznych występów z wyreżyserowanymi wersjami swojego skomplikowanego życia gwiazdy i świeżo upieczonego ojca.

Sezon 2: Rob zazdrości Patricii stałego dochodu, dlatego próbuje nowych rzeczy, między innymi kawy, kocich odchodów, bliskiej śmierci i bycia przez chwilę miłym dla Jamiego.


W ofercie zadebiutowały 4. sezony seriali:

netflix-Line of Duty-S4-bg-1Line of Duty (2012) – serial, sezon 1-4 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
Detektyw Steve Arnott odmawia udziału w tuszowaniu sprawy przypadkowego postrzelenia, za co zostaje karnie przeniesiony do oddziału antykorupcyjnego.

W rolach głównych: Martin Compston, Lennie James, Vicky McClure
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie programy i seriale, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórca: Jed Mercurio

Sezon 1: Detektywi Steve Arnott i Kate Fleming prowadzą dochodzenie w sprawie niezwykle skutecznego policjanta podejrzewanego o korupcję.

Sezon 2: W toku dochodzenia w sprawie ataku na policyjny konwój, w którym ginie trzech policjantów, detektyw Arnott odkrywa coraz bardziej zaskakujące fakty.

Sezon 3: Niekonwencjonalne działania sierżanta policji naprowadzają zespół do walki z korupcją na ślad zadziwiającego spisku.

Sezon 4: Nadkomisarz prowadzący śledztwo w sprawie seryjnego mordercy sam staje się przedmiotem dochodzenia jednostki antykorupcyjnej.

Fascynujący serial o pracy wydziału śledczego okazał się najlepszym serialem dekady w stacji, która go wyprodukowała.


netflix-Terrace House Aloha State-bg-1Terrace House: Aloha State (2016) – serial, sezon 1-4 – 13+ – można pobrać – polskie napisy
Na pięknej wyspie Oahu zjawia się sześć obcych sobie osób, które w ramach nowego reality show połączy teraz wspólny dom, liczne konflikty i zupełny brak scenariusza.

W rolach głównych: You, Reina Triendl, Ryota Yamasato
Gatunki: Seriale i programy, Reality TV, Azjatyckie seriale i programy

Sezon 1: Kamera śledzi losy sześciu obcych sobie osób, w tym modelki, stolarza i muzyka, mieszkających we wspólnym domu na pięknej hawajskiej wyspie.

Sezon 2: Troje mieszkańców postanawia poszukać miłości gdzie indziej. Na ich miejsce do domu przybywają: zapalona plażowiczka, 29-letni aktor oraz zawodowy surfer.

Sezon 3: Mieszkańcy Terrace House nie zawsze żyją w zgodzie, jednak wciąż są przekonani, że mieszkają w raju. Czy można im się dziwić?

Sezon 4: W tym sezonie mieszkańcy Terrace House znów będą poszukiwać miłości w raju na ziemi. Dołączą dwie nowe osoby zawodowo zajmujące się handlem nieruchomościami i rapem.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...