HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacja (13.04.2018)

Facebooktwitter

"SIREN</p

W ofercie HBO GO Polska pojawiło się dzisiaj pięć filmów oraz nowy odcinek serialu.

FILMOWE PREMIERY:

Bitch / Suka (2017) – komediodramat – 18+ – polskie napisy i lektor – 92 min. Dostępne do: 30.09.2019

Zmęczona swoim życiem rodzinnym kobieta zamienia się mentalnie w pełnego złości psa.

Jill Hart (Marianna Palka) jest matką i żoną, która coraz gorzej znosi swoją szarą codzienność. Kobieta ma dość przymykania oka na zdrady uzależnionego od pracy, egoistycznego męża (Jason Ritter). Ma też coraz gorszy kontakt z czwórką swoich niewdzięcznych dzieci. Pewnego dnia w kobiecie coś pęka… Jej ciało zostaje opanowane przez pełnego złości psa. Mąż musi odnaleźć się w nowych okolicznościach. Czy uda mu się wyciągnąć rodzinę z opresji?

Prowokacyjna, pełna czarnego humoru opowieść o sfrustrowanej kobiecie, w której coś pękło. Za reżyserię tego niezwykle oryginalnego w warstwie fabularnej obrazu odpowiedzialna była dobrze rokująca amerykańska artystka Marianna Palka (Good Dick), która wcieliła się również w główną rolę. Obok niej w obsadzie znaleźli się Jason Ritter (Szansa na sukces), Jaime King (Sin City – Miasto grzechu), Brighton Sharbino (Cuda z nieba) oraz Rio Mangini (Six Letter Word). Niezależna produkcja została nagrodzona za scenariusz na Fantasia Film Festival.

W rolach głównych: Jason Ritter, Jaime King, Marianna Palka, Brighton Sharbino, Rio Mangini.


Cinderella / Kopciuszek (1950) – animowany – b.o. – polskie napisy i dubbing – 73 min. Dostępne do: 12.10.2018

Klasyczna bajka Disneya przedstawiająca losy młodej, pracowitej dziewczyny, która niespodziewanie poznaje przystojnego księcia.

Kopciuszek jest piękna i pełna dobroci. Niestety jej codzienność nie jest usłana różami. Zazdrosne o jej urodę zła macocha i przyrodnie siostry robią wszystko, żeby uprzykrzyć jej życie. Dziewczyna musi wykonywać w domu najgorsze prace. Nie traci jednak pogody ducha i śni o lepszej przyszłości w ramionach Księcia. Dzięki pomocy swojej matki chrzestnej i jej magii, Kopciuszek trafia na królewski bal. Książe oczarowany jest jej pięknem. Szczęście nie trwa jednak długo. O północy dziewczyna musi przerwać zabawę i wrócić do domu.

Przepiękna disnejowska animacja, która udowadnia, że marzenia się spełniają. Dopracowana w szczegółach w warstwie wizualnej produkcja zdobyła trzy nominacje do Oscara – w tym dla najlepszej piosenki “Bibbidy-Bobbidi-Boo” w wykonaniu Verna Feltona.


Cinderella 2: Dreams Come True / Kopciuszek 2: Spełnione marzenia (2002) – animowany – b.o. – polskie napisy i dubbing – 71 min. Dostępne do: 12.10.2018

Sequel disnejowskiej opowieści o Kopciuszku, która szuka swojego miejsca na zamku królewskim.

Kiedy Kopciuszek i jej Książę wracają do zamku po podróży poślubnej, dziewczyna szybko odkrywa, że życie w pałacu zupełnie odbiega od jej wyobrażeń. Królewskie obowiązki zaczynają ją przerastać. Kopciuszek postanawia poprosić swoją ukochaną matkę chrzestną oraz wiernych przyjaciół o pomoc. Dzięki nim uświadamia sobie, że może być prawdziwie szczęśliwa, tylko będąc prawdziwie sobą.

Kontynuacja ponadczasowej animacji Disneya o Kopciuszku. Produkcja czaruje muzyką oraz pełnymi uroku postaciami. Reżyserem obrazu był John Kafka (Dino mama).


Cinderella 3: A Twist in Time / Kopciuszek 3: Co by było gdyby… (2007) – animowany – b.o. – polski dubbing – 71 min. Dostępne do: 12.10.2018

Kopciuszek musi przełamać zły czar, aby móc znowu dzielić życie ze swoim ukochanym księciem.

Zła macocha przejmuje władzę nad magiczną różdżką należącą do dobrej wróżki i zawraca czas. W konsekwencji Kopciuszek zmuszony jest odnaleźć Księcia i przełamać nowe zaklęcie. Jak zwykle z pomocą przychodzą jej wierni przyjaciele.

Ekscytująca i pełna niespodziewanych zdarzeń kontynuacja znakomitej, klasycznej baśni o Kopciuszku. Za produkcję obrazu odpowiada wytwórnia Walta Disneya, a jej reżyserem jest Frank Nissen (Kubuś i Hefalumpy).


Charlie’s Angels / Aniołki Charliego (2000) – komedia sensacyjna – 12+ – polskie napisy i lektor – 94 min. Dostępne do: 30.09.2019

Cameron Diaz, Drew Barrymore oraz Lucy Liu jako agentki do zadań specjalnych, które dostają zlecenie odszukania skradzionego oprogramowania.

Aniołki to grupa trzech agentek, które pracują dla tajemniczego Charliego. Tworzą ją piękne i niezwykle inteligentne Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) oraz Alex (Lucy Liu). Kobiety specjalizują się w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Pewnego dnia przychodzi im stanąć w obliczu największego wyzwania w całej swej dotychczasowej karierze. Muszą odzyskać program do rozpoznawania mowy, skradziony przez bogatego przemysłowca.

Pełna humoru i emocji produkcja z czterokrotnie nominowaną do Złotego Globu Cameron Diaz (Gangi Nowego Jorku), laureatką Złotego Globu Drew Barrymore (Szare ogrody) oraz wyróżnioną nominacją do Emmy Lucy Liu (Kill Bill), które wcielają się w role agentek do zadań specjalnych. Obok nich występują również inne gwiazdy Hollywood z nagrodzonym Złotym Globem Billem Murrayem (Między słowami) oraz zdobywcą Oscara Samem Rockwellem (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri) na czele. Twórcy przenoszą na duży ekran fabułę popularnego w latach 70. serialu pod tym samym tytułem. Produkcja była wielkim hitem kinowym i zarobiła ponad 260 mln dolarów.

W rolach głównych: Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu, Bill Murray, Sam Rockwell.


NOWY ODCINEK:

Siren / Syrena (2018- ) – serial obyczajowy/fantasy, sezon 1 – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 29.03.2021

W nadmorskim miasteczku pojawia się nowa dziewczyna. Jej przyjazd wzbudza silne emocje wśród członków lokalnej społeczności.

Bristol Cove jest nadmorskim miasteczkiem, które według legendy niegdyś było domem dla syren. Ben (Alex Roe) jest bystrym biologiem morskim, który zakochuje się w Ryn (Eline Powell). Pełna mrocznych tajemnic młoda kobieta przybyła niedawno do Bristol Cove i stara się tam jakoś ułożyć sobie życie. Maddie (Fola Evans-Akingbola), współpracowniczka Bena, jest jednak bardzo podejrzliwa w stosunku do Ryn. Co z tego wyniknie?

Dziesięcioodcinkowy serial obyczajowy z elementami fantasy w reżyserii Jay’a Karasa (serial Brooklyn 9-9). Pełna tajemnic produkcja przywołuje legendę o syrenach. W głównych rolach występują Alex Roe (Piąta fala), Eline Powell (serial HBO Gra o tron), Fola Evans-Akingbola (An American Exorcism), Ian Verdun (serial Chirurdzy) oraz Rena Owen (Weronika postanawia umrzeć).

W rolach głównych: Alex Roe, Eline Powell, Fola Evans-Akingbola, Ian Verdun, Rena Owen.

S1:O4 – 39 min.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (12.04.2018)

Netflix Polska: Alienista – materiał dodatkowy: narodziny psychologii i kryminalistyki

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner