HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (20.04.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

Stan niebłogosławiony

Do biblioteki HBO GO Polska zostały dzisiaj dodane dwa filmy oraz osiem odcinków seriali.

FILMOWE PREMIERY:

Prevenge / Stan niebłogosławiony (2016) – horror komediowy – 18+ – polskie napisy i lektor – 87 min. Dostępne do: 30.09.2019

Hipnotyzująca opowieść o ciężarnej kobiecie, która postanawia pomścić śmierć ojca swojego nienarodzonego dziecka.

Ruth (Alice Lowe) jest w bardzo zaawansowanej ciąży i stara się ze wszystkich sił pozbierać po niespodziewanej śmierci ukochanego męża. Kobieta wsłuchuje się w głos swojego nienarodzonego dziecka, które nakazuje jej zemścić się za przedwczesne odejście jego ojca. Ruth wchodzi na krwawą ścieżkę, z której może już nie być odwrotu. Kobieta zaczyna zabijać wszystkich, którzy staną na jej drodze.

Reżyserski debiut popularnej angielskiej aktorki Alice Lowe (Turyści), która za swoje dokonania została wyróżniona Nagrodą imienia Douglasa Hickoxa. Horror z elementami czarnej komedii wyróżnia się świetnymi dialogami oraz skrzętnie skonstruowaną intrygą. Ma też jedyną w swoim rodzaju bohaterkę, w rolę której wciela się sama reżyserka. Obok niej występują laureatka nagrody BIFA Kate Dickie (Red Road), Kayvan Novak (Cztery lwy), Jo Hartley (Eddie zwany Orłem), Gemma Whelan (serial Gra o tron).

W rolach głównych: Alice Lowe, Kate Dickie, Kayvan Novak, Jo Hartley, Gemma Whelan. 


Cast Away / Cast Away: Poza światem (2000) – przygodowy – 12+ – polskie napisy i lektor – 138 min.

Tom Hanks jako pracownik firmy kurierskiej, który w wyniku katastrofy samolotowej trafia na bezludną wyspę.

Chuck Noland (Tom Hanks) jest skupionym na swojej karierze inżynierem, który bierze udział w katastrofie lotniczej. Ocalały mężczyzna trafia na bezludną wyspę na Pacyfiku, gdzie szybko uświadamia sobie, że żeby przetrwać, będzie musiał zmierzyć się z dziką przyrodą i własnymi słabościami. Chuck powoli uczy się życia na nowo. Nie jest mu jednak łatwo i często miewa chwile zwątpienia. Każdy dzień wydaje się podobny do poprzedniego. Mijają kolejne dni, tygodnie, miesiące, lata… Kiedy mężczyzna traci już nadzieję, że uda mu się wydostać z samotni, ktoś zauważa jego wezwanie o pomoc.

Doskonale dzieło filmowe w reżyserii laureata Nagrody Akademii Roberta Zemeckisa (Forrest Gump), które eksponuje temat jednostki samotnie zmagającej się z losem w kryzysowej sytuacji. Obraz jest popisem gry aktorskiej Toma Hanksa (Szeregowiec Ryan), który za stworzoną przez siebie kreację został wyróżniony Złotym Globem i nominacją do Oscara. Scenariusz obrazu luźno inspirowany był powieścią „Przypadki Robinsona Crusoe” Daniela Defoe. Atutami produkcji, która zarobiła ponad 400 mln dolarów są przepiękne zdjęcia zapierających dech w piersiach dziewiczych plenerów.

W rolach głównych: Tom Hanks, Helen Hunt, Nick Searcy, Jenifer Lewis, Chris Noth.


NOWE ODCINKI:

Siren / Syrena (2018- ) – serial obyczajowy/fantasy, sezon 1 – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 29.03.2021

W nadmorskim miasteczku pojawia się nowa dziewczyna. Jej przyjazd wzbudza silne emocje wśród członków lokalnej społeczności.

Bristol Cove jest nadmorskim miasteczkiem, które według legendy niegdyś było domem dla syren. Ben (Alex Roe) jest bystrym biologiem morskim, który zakochuje się w Ryn (Eline Powell). Pełna mrocznych tajemnic młoda kobieta przybyła niedawno do Bristol Cove i stara się tam jakoś ułożyć sobie życie. Maddie (Fola Evans-Akingbola), współpracowniczka Bena, jest jednak bardzo podejrzliwa w stosunku do Ryn. Co z tego wyniknie?

Dziesięcioodcinkowy serial obyczajowy z elementami fantasy w reżyserii Jay’a Karasa (serial Brooklyn 9-9). Pełna tajemnic produkcja przywołuje legendę o syrenach. W głównych rolach występują Alex Roe (Piąta fala), Eline Powell (serial HBO Gra o tron), Fola Evans-Akingbola (An American Exorcism), Ian Verdun (serial Chirurdzy) oraz Rena Owen (Weronika postanawia umrzeć).

W rolach głównych: Alex Roe, Eline Powell, Fola Evans-Akingbola, Ian Verdun, Rena Owen.

S1:O5 – 39 min.


LEGO Friends (2014- ) – serial animowany, sezon 1 (odcinki 13-19) – b.o. – polski dubbing – 21 min.

Pogodny serial animowany opowiadający o dziewczynach z krainy Lego i sile ich przyjaźni.

Olivia przeprowadziła do Heartlake City, uroczego miasteczka zbudowanego wokół jeziora. Wie, że początki w nowym miejscu nigdy nie są łatwe. Z czasem jednak udaje jej się poznać cztery niezwykłe koleżanki – Andreę, Emmę, Mię oraz Stephanie. Piątka dziewczyn przeżywa razem masę szalonych przygód i pomaga sobie w każdej sytuacji.

Radosny serial dla dzieci przedstawiający perypetie grupy pomysłowych przyjaciółek. Akcja produkcji toczy się w przepięknym mieście zbudowanym z klocków lego, w którym wszystko jest możliwe.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (19.04.2018)

HBO ze specjalną strefą Westworld podczas III edycji Warsaw Comic Con: 20-22 kwietnia 2018r. Ptak Warsaw EXPO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...