Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (13.04.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-Lost in Space-s1-bg3-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

Lost in Space / Zagubieni w kosmosie (2018) – serial, sezon 1 – 7+ – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor

Po awaryjnym lądowaniu na obcej planecie rodzina Robinsonów walczy z przeciwnościami losu i nieznanymi zagrożeniami, aby przeżyć i uciec.

W rolach głównych: Molly Parker, Toby Stephens, Max Jenkins
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy

W nowej wersji serialu SF z lat 60. występują: Molly Parker („House of Cards”), Toby Stephens („Piraci”) i Parker Posey.

 

O serialu Zagubieni w kosmosie
Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. W trakcie podróży koloniści są jednak zmuszeni awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie muszą współpracować i nawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznej i obcej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży.

Wraz z Robinsonami na obcej planecie uwięzione są również dwie osoby spoza rodziny, które w obliczu trudnych okoliczności szybko znajdują wspólny język (zwłaszcza że łączy je wyjątkowy talent do oszustwa). Są to mistrzyni manipulacji – charyzmatyczna, a zarazem niepokojąca dr Smith, którą zagra PARKER POSEY (Śmietanka towarzyska, Mascots, Koncert dla Irwinga) oraz szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio znany z Kości, i Polowania na drużbów), który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.


Come Sunday (2018)
film – 1g45m – polskie napisy i lektor 

Znany pastor, Carlton Pearson, przeżywa kryzys wiary i wkracza na nową duchową ścieżkę, która może doprowadzić do rewolucji w jego życiu.

I Am not an Easy Man / Nie jestem łatwy (2017)
film – 1g38m – polskie napisy i lektor 

Bezwstydny szowinista dostaje nauczkę, gdy budzi się w świecie rządzonym przez kobiety i zadziera z wpływową pisarką.


Czytaj również:

Zagubieni w kosmosie: Wytrwałość, spryt, nieustępliwość. Robinsonowie ujawniają, jakie cechy przydają się w kosmosie. Premiera serialu już jutro w ofercie Netflix Polska!

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (12.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (13.04.2018)

  1. Lost in space. Nawet nawet ale z ciastkami oreo przegieli w drugim odcinku…. Co za dużo to niezdrowo. Toż w Klanie subtelniej i mniej nachalnie potrafią to zrobic. Duży minus. Pierwszy odcinek ok. Drugi może być. Zaczynam 3 :). Obstawiam batony Mars w trzecim odcinku 🙂

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...