Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (13.04.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-The Magic School Bus Rides Again-s2-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś także swoją premierę w ofercie mają nowe sezony seriali:

2. sezon The Magic School Bus Rides Again / Magiczny autobus znów rusza w trasę (2017) – serial animowany, sezon 1-2 – dla każdego – polskie napisy i dubbing

Siostra pani Loczek, Fiona, zaczyna rządzić szkołą w Walkerville. Uczniów czekają szalone przygody pełne nauki i zabawy.

W rolach głównych: Kate McKinnon, Miles Koseleci-Vieira, Mikaela Blake
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki, Filmy edukacyjne dla dzieci

W nowej odsłonie serii głosu pani Loczek użycza Kate McKinnon, która przejęła kierownicę od Lily Tomlin.

 

Sezon 1: Siostra pani Loczek, Fiona, zaczyna kierować szkołą i autobusem w Walkerville. Uczniów czekają szalone przygody pełne nauki i zabawy.

Sezon 2: Magiczny autobus znów rusza w pasjonującą podróż. Tym razem pani Loczek i jej uczniowie trafią m.in. na szczyt kluskowej góry i w sam środek słońca.

Nie ma miejsc, których nie da się odwiedzić, ani rzeczy, których nie można się nauczyć — Pani Loczek i jej klasa zapraszają na nowy sezon fantastycznych przygód.


netflix-Chefs Table-s4-bg-1
4. sezon Chef’s Table (2015) – serial, sezon 1-4 – 16+ – 8,71/10 – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – polskie napisy i lektor

Nominowany do Emmy serial prezentujący gwiazdy sztuki kulinarnej z całego świata, które nowatorskimi daniami i deserami wyznaczają trendy w ekskluzywnej gastronomii.

Gatunki: Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Seriale kulinarne i podróżnicze, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Uznane przez krytyków filmy dokumentalne
Twórca: David Gelb

Restauracje 11 szefów kuchni przedstawionych w tym serialu znalazły się na liście 50 najlepszych restauracji świata.

 

Sezon 1: Sezon pierwszy odkrywa kulisy pracy sześciu największych szefów kuchni na świecie w ich własnych restauracjach w różnych zakątkach globu.

Sezon 2: Tych sześciu niepokornych kucharzy to ludzie z poczuciem misji. Ale nie jest nią jedzenie. Nie są nią też restauracje. A już na pewno nie jakiekolwiek reguły kulinarne.

Sezon 3: Zobacz buddyjską świątynię od kuchni, odwiedź restauracje uhonorowane gwiazdką Michelin i poznaj sześcioro odważnych szefów, którzy kierują sztukę kulinarną na nowe tory.

Sezon 4: Ten sezon programu skupia się na deserach. Czterej mistrzowie cukiernictwa podają dekadenckie smakołyki, proponują odważne nowe smaki i opowiadają swoje historie.

Czas na deser! Wybitni cukiernicy — Christina Tosi, Corrado Assenza, Jordi Roca i Will Goldfarb — przygotowują smakołyki, dzięki którym nawet ekran wygląda pysznie.


Dziś swoją premierę w ofercie ma również nowy odcinek serialu:

netflix-Designated Survivor-S2-bg1-1
16 odcinek Designated Survivor (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: David Guggenheim

Sezon 1: W następstwie tragicznego ataku Tom Kirkman, sekretarz Gabinetu, zostaje mianowany prezydentem i musi stanąć na czele kraju coraz mocniej pogrążającego się w kryzysie.

Sezon 2: Spisek zatacza coraz szersze kręgi. Do gabinetu prezydenta Kirkmana dołącza nerwowy prawnik, a agentka Wells zawiera sojusz z brytyjskim szpiegiem.

S2:O16 – 16. Odcinek 16 – 43m

netflix-designated-survivor-S2E16

Zaraz po podpisaniu historycznego traktatu pokojowego do kraju zostaje przemycona brudna bomba, co grozi wybuchem wojny. Wells próbuje odpowiedzieć na trudne pytanie.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (13.04.2018)

Netflix Polska: Alienista – materiał dodatkowy: narodziny psychologii i kryminalistyki


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...