Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty oraz nowy przeznaczony do usunięcia (04.11.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix Supergirl S4
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę mają nowe odcinki seriali:

2 odcinek 4. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-3 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis,
Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

S4:O2 – 2. Konsekwencje – 41 min
netflix Supergirl S4E2

Na jaw wychodzą szokujące fakty, które wywołują gniew i frustrację tłumów. Mercy Graves pozostaje na wolności. Nia zwierza się Jamesowi. L-Corp pada ofiarą ataku.

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie co niedzielę.


netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S1
3 odcinek 1. sezonu Patriot Act with Hasan Minhaj / Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj (2018) | serial, stand-up, 1 część | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

W rolach głównych: Hasan Minhaj
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Cyniczne, Zabawne, Błyskotliwe

Komik Hasan Minhaj zdobył Nagrodę Peabody’ego za swój stand-up „Homecoming King” zrealizowany dla serwisu Netflix.

 

S1O3 – 3. Amazon – 26 min
netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S1E3

Hasan odrywa się na chwilę od przeczesywania witryny Amazon, by przyjrzeć się konsekwentnej taktyce, dzięki której ta firma stała się największym sprzedawcą online.

Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj (zwiastun)
W swoim nowym programie komediowym Hasan Minhaj dogłębnie i szczegółowo analizuje wiadomości. Podejrzewamy, że władze będą miały na niego oko.

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie co niedzielę.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...