Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 30-31 października 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się o nowy serial i drugą część serialu Anime KENGAN ASHURA. Wczoraj zadebiutowały w ofercie także nowe sezony w 3 serialach.

Dzisiejsze nowości

Nowhere Man / Człowiek znikąd (2019) – serial, sezon 1 | UHD, 4K | można pobrać |  polskie napisy

Opis Netflix: Nieustraszony członek triady zostaje wplątany w nikczemny spisek podobny do sprawy sprzed 10 lat. Teraz musi uciec z więzienia, aby uratować ukochaną osobę.

Sezon 1.: 8 odcinków od 31.10.2019.

W rolach głównych: Alyssa Chia, Mavis Fan, Joseph Chang

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale i programy tajwańskie, Seriale i programy chińskie, Dramaty telewizyjne, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Mroczny, Wzruszającydruga część KENGAN ASHURA (2019) | serial, część 1-2 | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Ohma Tokita wkracza do świata, w którym korporacyjne spory rozstrzyga się za pomocą walk gladiatorów. Pieniądze nie są ważne. Dla niego liczy się walka i wygrana.

W rolach głównych: Tatsuhisa Suzuki, Cho, Jouji Nakata

Część 1.: 12 odcinków od 31.07.2019 – Ohma Tokita wkracza do świata, w którym firmowe spory rozstrzyga się za pomocą walk gladiatorów. Ale dla niego pieniądze nie są ważne — liczą się tylko walka i wygrana.

Część 2.: 12 odcinków od 31.10.2019 – Trwają Igrzyska Śmierci. Przywódcy korporacyjni rywalizują o władzę w Kengan, a ich gladiatorzy toczą krwawą walkę na ringu.

Gatunki: Seriale na podstawie mangi, Anime — akcja, Japońskie programy i seriale, Seriale anime
Kategorie: Brutalne, Emocjonujące.

Obsada: Tatsuhisa Suzuki, ChoJouji Nakata, Yumi Uchiyama, Hayato Kaneko, Tetsu Inada, Yasuyuki Kase, Junya Enoki, Daisuke Namikawa, Ryuzo Hasuike


Wczorajsze nowości


2 sezon HarmidomThe Loud House (2017) | serial animowany dla dzieci, sezon 1-2 | można pobrać | polski dubbing

Opis Netflix: U Harmidomskich życiem rządzi chaos. I nic dziwnego, skoro w domu mieszka nie tylko nastoletni Hirek, ale i dziesięć jego sióstr, z których jedna jest lepsza od drugiej.

W rolach głównych: Grant Palmer, Collin Dean, Catherine Taber
Twórcy: Chris Savino

Zdobywca dwóch nagród Emmy w 2019 r.: za najlepszy serial dla dzieci i najlepszy scenariusz programu animowanego.


Sezon 1.: 26 odcinków od 30.09.2019 – U Harmidomskich życiem rządzi chaos. I nic dziwnego, skoro w domu mieszka nie tylko nastoletni Hirek, ale i dziesięć jego sióstr, z których jedna jest lepsza od drugiej.

Sezon 1.: 26 odcinków od 30.10.2019 – Hirek i jego dziesięć sióstr przeżywają kolejne przygody. Czy uda się uratować z opresji żaby? Albo przetrwać burzę śnieżną? I jak wypadnie rodzinna wycieczka?

Gatunki: Seriale dla dzieci, Seriale komediowe, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Zwariowany2 sezon Pyszne tradycje / Flavorful Origins (2019) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Odkryj smakowity świat kuchni z regionu Chaoshan, poznaj jej niezwykłe składniki i posłuchaj opowieści ludzi, którzy są jej mistrzami.

W rolach głównych: Yang Chen

Reżyser programu — Chen Xiaoqing — ma na swoim koncie popularny kulinarny serial dokumentalny „Bite of China”.Sezon 1.: 20 odcinków od 12.02.2019 – Odkryj smakowity świat kuchni z regionu Chaoshan, poznaj jej niezwykłe składniki i posłuchaj opowieści ludzi, którzy są jej mistrzami.

Sezon 2.: 10 odcinków od 30.10.2019 – Odkryj przeróżne smaki chińskiej prowincji Yunnan, poznaj historie kucharzy i składniki, które ukształtowały kulinarną tradycję tego regionu.

Gatunki: Seriale kulinarne i podróżnicze, Seriale i programy chińskie, Seriale dokumentalne, Dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturowe
Kategorie: Oszczędny w środkach, Pogodny2 sezon Pose Rok produkcji: 2018 | serial, sezon 1-2 | można pobrać | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Nowy Jork, rok 1987. Blanka otwiera przybytek dla osób LGBTQ, a pod jej skrzydła trafiają wkrótce utalentowany tancerz i prostytutka zakochana w bogatym kliencie.

W rolach głównych: Mj Rodriguez, Billy Porter, Dominique Jackson
Twórcy: Ryan Murphy, Brad Falchuk, Steven Canals

W 2019 r. Billy Porter dostał Emmy za główną rolę męską w tym serialu dramatycznym, a cały serial nagrodzono AFI Award.Sezon 1.: 8 odcinków – Nowy Jork, rok 1987. Blanca otwiera przybytek dla osób LGBTQ, a pod jej skrzydła trafiają wkrótce utalentowany tancerz i prostytutka zakochana w bogatym kliencie.

Sezon 1.: 10 odcinków – Lata 90. XX w. „Vogue” Madonny podbija listy przebojów. Jednak Blanka, Pray Tell i Dom Evangelista przekonują się, że życie to nie zawsze zabawa.

Gatunki: Seriale o tematyce społecznej, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Inspirujący, Wzruszający


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 30-31 października 2019

Netflix Polska: Oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu „The End of the F***ing World: Sezon 2”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner