Showmax Polska: Premiera nowego odcinka 1. sezonu SNL Polska – Weekend Update

Facebooktwitter

Showmax-SNL-Polska-Weekend_Update-S1E2Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wczoraj o godz. 21 zadebiutował w ofercie Showmax Polska drugi odcinek 1. sezonu serii SNL Polska – Weekend Update.

Dziś wieczorem o godzinie 20:20 premierowy odcinek serialu będą mogli zobaczyć widzowie Telewizji WP.

Nagrania odbywają się na żywo z udziałem publiczności. Gościnnie będą pojawiać się aktorzy znani z SNL Polska. W sumie powstanie 10 odcinków. Program powstaje w ramach partnerstwa Showmax z NBCUniversal International Formats, międzynarodowego dystrybutora marki SNL.

Chociaż jest to program komediowy, niejednokrotnie można dowiedzieć się z niego więcej niż z “oficjalnych” programów informacyjnych. Te “szydercze wiadomości” to segment znany z wyprodukowanego przez Showmax najgłośniejszego show komediowego ostatnich lat – SNL Polska. W roli prowadzących znów zobaczymy Laurę Breszkę i Kamila Prubana.


SNL Polska – Weekend Update (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | polska produkcja

Parodia programu informacyjnego podsumowującego najważniejsze wydarzenia tygodnia. “Szydercze wiadomości” prowadzi duet Laura Breszka i Kamil Pruban.

Obsada: Laura Breszka, Kamil Pruban
Reżyser: Zbigniew Adamkiewicz
Gatunek: Komedia

Drugi odcinek Weekend Update, przeglądu najważniejszych newsów z Polski i świata, odwiedził sam Kuba Wojewódzki. Tylko u nas showman opowiedział o tym, dlaczego zdecydował się wreszcie wydać swoją autobiografię i o tym, co… dzieje się w dark roomie.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty oraz nowy przeznaczony do usunięcia (04.11.2018)

 

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy usunięte (02.11.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner