Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (10.02.2019)

Facebooktwitter

netflix-the-blacklist
[ AKTUALIZACJA ] Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią i planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś nowy odcinek serialu:

6 odcinek 6. sezonu The Blacklist / Czarna lista (2013) | serial, sezony 1-6 | UHD/4K | 16+ | 8,96/10 | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Sezon 6: Liz wie już, że Raymond Reddington nie jest tym, za kogo się podaje. Musi więc zdecydować, czy warto pomóc mu znaleźć zdrajcę, przez którego został skazany na śmierć.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

 

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. i 6. sezonu serialu.

S6:O6 – 6. Etyk (nr 91) – 43m

netflix The BlackList S6E6

Red ma zostać poddany ocenie psychiatrycznej. Liz i Jennifer szukają osoby z czarnej listy, która wie więcej na temat Reda.

Kolejne odcinki zadebiutują w ofercie Netflix Polska co niedzielę.


Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został dziś usunięty film:

netflix Diary of an Exorcist - Zero
Diary of an Exorcist – Zero / Dziennik egzorcysty – zero (2016) | film | 1g38m | 16+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 4.0/10

Opis Netflix: Rodzinę Lucasa Vidala dotknęła tragedia, po której został on księdzem, by walczyć ze złem. Nie spodziewał się jednak, że stanie oko w oko z samym diabłem.

W rolach głównych: Renato Siqueira, Fabio Tomasini, Luiz Marigo
Obsada: Renato Siqueira, Fabio Tomasini, Luiz Marigo, Cibelle Martin, Edson Rocha, Ruben Espinoza, Lisa Negri
Gatunki: Filmy oparte na literaturze, Horrory, Thrillery
Kategorie: Straszne


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner