Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (27.03.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-Black Lightning-bg2-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 9 odcinek 1. sezonu serialu:

Black Lightning (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‚Krondon’ Jones III
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy, Dramaty społeczne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

Porzucił życie superbohatera, aby zająć się rodziną. Jednak gdy jego miastu zaczyna grozić niebezpieczeństwo, zamaskowany bohater, znany jako Black Lightning, powraca.

S1O9 – 9. Księga czarnych kłamstewek – 43 min
netflix-Black-Lightning-S1E9

Jennifer próbuje się odnaleźć w swoim nowym świecie. Jefferson i Anissa zaczynają rozumieć powiązania między badaniami Alvina a narkotykiem Green Light.


Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma:

netflix-James Acaster Repertoire-s1-bg-1
James Acaster: Repertoire (2018) – serial, stand-up, 1 kolekcja/ sezon 1 – 13+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy

W swoich czterech występach komik James Acaster przygląda się sprawom bardzo zaskakującym, zupełnie przeciętnym i przy okazji właściwie wszystkim innym.

W rolach głównych: James Acaster
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale komediowe, Komedie, Stand-upy
Reżyser: Dan Lucchesi

Komik James Acaster w swoich czterech występach dzieli się bogactwem zaskakujących obserwacji, które udowadniają, że mamy do czynienia z bardzo bystrym zawodnikiem.


Czytaj również:

HBO GO dostępne bezpośrednio dla klientów w Polsce, bez umowy z operatorem telewizji kablowej, satelitarnej lub sieci komórkowej – pierwszy miesiąc za darmo

Cztery serialowe premiery w HBO GO 26 marca 2018r. Nowe seriale Trust i Barry oraz nowe sezony Billions i Doliny Krzemowej


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (27.03.2018)

  1. Dzisiaj miał też premierę kolejny odcinek iZombie ale nie ma o tym żadnej informacji w podsumowaniu nowości z dnia 27 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...