Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (27.03.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

netflix-iZombie-s4-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma również nowy odcinek serialu:

4 odcinek 4. sezonu iZombie (2015) – serial, 1-4 – 13+ – 8,11/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.0/10

Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

S4:O4 – 4. Brainless in Seattle, Część 2 – 42m
netflix-izombie-S4E4

Liv i Clive wykorzystują Raviego jako przynętę, aby schwytać przemytnika ludzi. Podczas poszukiwań kłopotliwego filmu zespół Majora wchodzi w konflikt z sektą zombie.


Dwa dni temu do oferty Netflix Polska powrócił film:

netflix-Grown Ups-bg-1Grown Ups / Duże dzieci (2010) – film1g42m7,58/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 6.0/10

Pięciu kolegów z dzieciństwa postanawia spędzić weekend w domku nad jeziorem i powspominać dawnego trenera. Ich zachowanie dowodzi tego, że mężczyźni nigdy nie dorastają.

W rolach głównych: Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock
Gatunki: Komedie, Zwariowane komedie, Komedie pomyłek
Reżyser: Dennis Dugan

Kumplami z wesołej paczki Adama Sandlera są takie gwiazdy jak Chris Rock, Salma Hayek, Kevin James i Rob Schneider.


Czytaj również:

HBO GO dostępne bezpośrednio dla klientów w Polsce, bez umowy z operatorem telewizji kablowej, satelitarnej lub sieci komórkowej – pierwszy miesiąc za darmo

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (27.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...