Seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska po 31.07.2017r.

Facebooktwitter

netflix-touch-bg-1Netflix Polska usunie ze swojej oferty po 31.07.2017r. seriale:

Touch (2012) – serial, sezon 1-2 – 13+ – 8,06/10 – polskie napisy
Autystyczny chłopiec umiejący odkrywać zależności liczbowe wydaje się przewidywać przyszłość, mimo że nie potrafi mówić.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, David Mazouz, Gugu Mbatha-Raw
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Tim Kring

Sezon 1: Samotny ojciec, Martin, próbuje nawiązać kontakt z autystycznym synem, Jakiem, i odkrywa, że talent chłopca do liczb może być kluczem do tajemnic wszechświata.

Sezon 2: Martin i Jake wyruszają w podróż do Los Angeles, by pomagać osobom w potrzebie, wykorzystując do tego zdolność Jake’a do przewidywania przyszłości za pomocą liczb.


netflix-dont-trust-b-in-apartment-23-bgDon’t Trust the B—- in Apartment 23 (2012) – serial, sezon 1-2 – 13+- 7,9/10 – polskie napisy
Po przeprowadzce do Nowego Jorku June zostaje oszukana przez współlokatorkę, Chloe. Ku zdziwieniu Chloe June odwraca sytuację, czym rozpoczyna historię ich przyjaźni.

W rolach głównych: Krysten Ritter, Dreama Walker, James Van Der Beek
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Nahnatchka Khan

Główną rolę w tym sitcomie gra Krysten Ritter („Breaking Bad”), której towarzyszy James Van Der Beek jako on sam.

Sezon 1: Naiwna prowincjuszka June jest zmuszona zamieszkać w Nowym Jorku z Chloe — przebiegłą dziewczyną, która nigdy nie przepuszcza okazji, żeby kogoś oskubać.

Sezon 2: Po paru miesiącach wątpliwego szkolenia pod okiem Chloe, naciągaczki i zarazem współlokatorki, prowincjuszka June powoli staje się pewną siebie mieszkanką Nowego Jorku.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner