Amazon Prime Video przedłuża promocję cenową za abonament dla obecnych klientów do końca 2017r.

Facebooktwitter

amazon-prime-video-top-02_07_2017-1Usługa Amazon Prime Video wystartowała globalnie, w tym w Polsce i w ponad 200 krajach w grudniu 2016r. Do tej pory była dostępna tylko w USA, UK, Niemczech i Japonii.

Amazon zaoferował od razu obniżkę podstawowej ceny za abonament Prime Video do poziomu 2,99 EUR przez pierwsze pół roku. Później cena miała wzrosnąć do 5,99 EUR.

Okazuje się, iż okres promocyjny dla klientów, którzy zaczęli korzystać z usługi przed 1 lipca 2017r. został przedłużony do końca roku, czyli zapłacą oni w tym czasie tylko po 2,99 EUR miesięcznie. Obecni klienci zobaczą na swoim koncie komunikat:

amazon-prime-video-price-renew-account--1

Klienci, którzy aktywują usługę Prime Video po 1 lipca 2017r. dalej będą mogli skorzystać z preferencyjnej ceny 2,99 EUR przez pierwsze sześć miesięcy. Po tym czasie cena abonamentu wzrośnie do 5,99 EUR miesięcznie.

amazon-prime-video-pricing-promo-1

Każdy klient w każdym momencie może zrezygnować z kontynuacji usługi i ją anulować klikając na “End Your Prime Video Membership” w konfiguracji konta Prime Video.

Usługa Prime Video zapewnia podobnie jak i konkurencyjne usługi SVOD Netflix czy Showmax darmowe testowanie usługi, które trwa 7 dni.

amazon-prime-video-prices-07_2017

Niestety, interfejs usługi Prime Video dalej jest dostępny tylko w języku angielskim. Usługa oferuje wiele spolszczonych filmów i seriali, jednak nie tak dużo jak Netflix czy ShowMax. Podobnie jak Netflix, Prime Video oferuje nagrania w jakości UHD/4K i HDR.

Informacje o ofercie Amazon Prime Video publikujemy na stronie https://www.nflix.pl/kategoria/amazon/.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner