„Voltron: Legendary Defender” w Netflixie

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Już 10 czerwca będzie dostępny remake serii „Voltron”. Netflix wspólnie z Dreamworks przywracają kultowy serial z lat 80-tych.

Pierwszy sezon będzie miał 13 odcinków. [Karol]

Mamy potwierdzenie, że serial będzie dostępny w Polsce w dniu premiery. Nie ma jeszcze potwierdzenia dot. dostępności polskiej wersji językowej.

KOMENTARZE:

18 myśli nt. „„Voltron: Legendary Defender” w Netflixie

 1. Hey!

  Trochę offtop. Mam pytanie: Wiecie może co dalej z anime Ajin? Wszystkie epizody poza 1-2 są spolszczone i taki status utrzymuje się od ponad miesiąca. Trochę dziwna sytuacja. Do innych seriali, jeżeli pojawiają się jakiekolwiek napisy, to w ciągu tygodnia, maksymalnie dwóch – jest spolszczony cały sezon(o ile wyszedł w całości), a tu nic się nie zmienia się od dłuższego czasu.

  • gadałem z nimi – podobno jakieś błędy w tłumaczeniu tam się wkradły i 2 pierwsze epizody zostały wycofane – mają zaznaczone jako „do naprawy” no i się robi… ale jak coś, to brnij przez te 2 odcinki na spokojnie, nie było tam ani jednego trudnego wyrazu 😀

   • Luzik, nie mam na razie jakiegoś parcia na ten serial. Tym bardziej, że jeszcze wiele innych dobrodziejstw mam do zaliczenia. Chciałem po prostu wiedzieć co, jak i dlaczego to trwa tak długo.

    Dzięki wielkie za info! 🙂

    Pozdro

  • Wiesz, ale w przypadku innych seriali wystarczy trochę poczekać(z reguły tydzień) i już masz całość. Tak było z 12 Monkeys, HoC, iZombie czy innymi produkcjami. Tu sytuacja utrzymuje się strasznie długo i wygląda na to, że może to być spowodowane jakimś błędem 🙂

   • ale 12 Monkeys też nie ma wszystkich napisów. to tak dla ścisłości. Na pewno nie ma do 3 odcinka.

   • Faktycznie. Sezon oglądałem wyrywkowo, bo już wcześniej miałem seans za sobą, długo przed tym jak netflix wszedł do Polski.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...