Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 30 czerwiec 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2019 swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś:

Justice League / Liga Sprawiedliwości (2017) | film | 1g59m | 13+ | polskie napisy i dubbing
IMDb: 6.5/10

Opis Netflix: Batman zbiera grupę superbohaterów, w skład której wchodzą m.in. Wonder Woman, Aquaman, Flash i Cyborg, aby pokonać potężnych wrogów i stawić czoła ogromnym zagrożeniom.

W rolach głównych: Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa
Twórcy: Bob Kane, Bill Finger, Joe Shuster, Jerry Siegel

Gatunki: Akcja i przygoda, Hity kina akcji i przygody, Filmy z superbohaterami i bohaterami komiksów, Science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy
Kategorie: Emocjonujące

Obsada: Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Henry Cavill, Ciarán Hinds, Amy Adams, Willem Dafoe, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen, J.K. Simmons, Joe Morton, Amber Heard, Billy Crudup, Kiersey Clemons

Liga Sprawiedliwości – zwiastun

Opis dystrybutora: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Glee (2009)
serial – 7,49/10 – polskie napisy i lektor 

Wśród sercowych rozterek i personalnych ataków ze strony trenerki cheerleaderek nauczyciel próbuje przemienić niepozornych członków szkolnego chóru w zwycięzców.

Polski lektor tylko w Stereo. Wszystkie 6. sezonów od 30.06.2019.

Robin Hood (2010)
film – 2g20m – można pobrać – 7,45/10 – polskie napisy i lektor 

Wysokobudżetowa adaptacja kultowej historii. Łucznik Robin jest świadkiem napadu na sir Roberta Loxleya. Obiecuje oddać miecz umierającego jego rodzinie w Nottingham.

Powrót do oferty od 30.06.2019.

W tej klasycznej opowieści o dobrym rabusiu zobaczymy nagrodzonych Oscarami Russella Crowe’a i Cate Blanchett.

 

Scare Tactics / Strach się bać! (2011)
serial – polskie napisy 

W tym upiornym, ale zabawnym serialu od Syfy bohaterowie padają ofiarami przerażających żartów przygotowanych z wykorzystaniem charakteryzacji i efektów specjalnych.

Sezon 4.: 13 odcinków od 30.06.2019. Sezon 5.: 13 odcinków od 30.06.2019.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner