Netflix Polska: BRIGHT – finałowy zwiastun filmu

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-album-BRIGHT_COVER_FINAL-min-1Will Smith, Joel Edgerton oraz Noomi Rapace stają do walki w finałowymzwiastunie wybuchowego filmu akcji Netflixa – BRIGHT.

Premiera fillmu już jutro!

W zwiastunie można usłyszeć najnowszy singiel Camili Cabello – Crown z oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu BRIGHT: THE ALBUM.

Will Smith i Joel Edgerton zmierzą się ze złem na ulicach Los Angeles w najbardziej oczekiwanym filmie Netfliksa tego roku – Bright. Nowy film akcji Davida Ayera, reżysera takich przebojów kasowych jak „Legion samobójców” czy „Dzień próby”, opowiada historię dwóch oficerów oddziału policji z LA. Ward (w tej roli Smith) i Edgerton (Jakoby) walczą z orkami, wróżkami i blondwłosą elfijką Leilą (Noomi Rapace), żeby uchronić świat przed zagładą. Ten wyjątkowo niezgrany duet musi pokonać dzielące ich różnice i wspólnie obronić miasto przed złowrogimi siłami ciemności.

W zwiastunie można przedpremierowo usłyszeć najnowszy singiel laureatki nagrody Billboard Women in Music 2017 w kategorii Odkrycie roku Camili Cabello i duetu Grey pt. Crown. Znalazł się on na kompilacji Bright: The Album, która jest już dostępna w sprzedaży. Album został wyprodukowany przez Atlantic Records i Davida Ayera, odpowiedzialnych także za niezwykle popularny soundtrack Suicide Squad: The Album. Najnowsze informacje na temat tego wydawnictwa dostępne są na stronie  http://www.atlanticrecords.com/brightthealbum

O filmie Bright
Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie. Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk — człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) — wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

W filmie występują: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri i Kenneth Choi. Reżyserem jest David Ayer, a scenarzystą — Max Landis. Za produkcję odpowiadają David Ayer, Eric Newman oraz Bryan Unkeless.

netflix-bright-bg1-1

Bright (2017) – film – UHD/4K – 16+ – polskie napisy i lektor

W targanym konfliktami międzyrasowymi Los Angeles dwóch gliniarzy (człowiek i ork) natrafia na potężny magiczny artefakt. Problem w tym, że każdy chce go mieć.

W rolach głównych: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Hity kina akcji i przygody, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy
Reżyser: David Ayer


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (20.12.2017)

Premiery w ofercie Netflix Polska (20.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...