Netflix udostępnia zwiastun oraz plakat filmu familijnego “Dawid i Elfy” w reżyserii Michała Rogalskiego

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix udostępnia zwiastun oraz plakat filmu familijnego Dawid i Elfy w reżyserii Michała Rogalskiego. 

Dawid i Elfy to polski film familijny, którego reżyserem jest Michał Rogalski, a autorami scenariusza Mateusz Kuczewski oraz Marcin Baczyński. Producentami filmu są EndemolShine i Magdalena Szwedkowicz. 

W roli tytułowego Dawida zobaczymy Cypriana Grabowskiego, Elfa Alberta gra Jakub Zając, a św. Mikołaja Cezary Żak. W filmie wystąpili również m.in.: Anna Smołowik, Michał Czernecki, Monika Krzywkowska i Piotr Rogucki.

O filmie

Skąd w krainie świętego Mikołaja bierze się magiczna moc? Elf Albert wierzy, że daje ją miłość ludzi, która bierze się z wdzięczności za prezenty. Albert nie rozumie, po co potrzebny jest święty Mikołaj, z którym kryje się w niewidzialnych saniach. Czy nie lepiej pojechać do ludzi oraz pełnymi garściami korzystać z ich miłości? Albert chce sprawdzić czy ma rację i ucieka z krainy świętego Mikołaja. Okazuje się jednak, że na Ziemi nikt go nie kocha, nikt nie potrzebuje jego magii, ani prezentów. Magiczna moc Alberta zaczyna słabnąć. Na szczęście spotyka 11-letniego Dawida, który wierzy w magię świąt i sam bezskutecznie szuka jej w wielkim mieście. Dawid obdarza Alberta szczerą miłością. Dla przyjaciela gotów jest zrobić wszystko. Mimo to Albert wciąż traci moc. Wygląda na to, że miłość człowieka jej nie zwiększa. Skąd w takim razie ją wziąć? Jeśli Albert i Dawid nie znajdą odpowiedzi, elfowi grozi najgorsze.

Netflix filmy

Dawid i Elfy | Oficjalny Zwiastun

Premiera filmu już 6 grudnia tylko w ofercie Netflix.


 

Polecamy również

Dzika republika – nowy serial zadebiutuje w ofercie HBO GO już za kilka dni

Netflix prezentuje zapowiedź Stranger Things 4

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner