I tak po prostu (And Just Like That…) – serial zadebiutuje w ofercie HBO GO już w grudniu. Mamy oficjalny teaser

Facebooktwitter

hbo go seriale

Dziesięciodocinkowy serial Max Original I tak po prostu (And Just Like That…) wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga zadebiutuje z dwoma odcinkami 9 grudnia w HBO GO. Następne osiem nowych odcinków będzie można oglądać w kolejne czwartki po jednym odcinku.

Serial Max Original I tak po prostu (And Just Like That…) to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO Seks w wielkim mieście, wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Nowy produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

W serialu wystąpią również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson oraz Evan Handler.

I tak po prostu. Nowy rozdział Seksu w wielkim mieście (HBO GO)

Obowiązki producentów wykonawczych serialu I tak po prostu pełnią Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, John Melfi oraz Michael Patrick King. Za scenariusz odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky. Serial HBO Seks w wielkim mieście stworzony został przez Darrena Stara i jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Candace Bushnell.


 

Polecamy również

Netflix udostępnia zwiastun oraz plakat filmu familijnego „Dawid i Elfy” w reżyserii Michała Rogalskiego

Dzika republika – nowy serial zadebiutuje w ofercie HBO GO już za kilka dni

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner