Netflix Polska prezentuje “POLCOS”, czyli Polacy nie gęsi, swój Narcos mają – krótki strzał o polskiej mafii i jej ojcach chrzestnych

Facebooktwitter

NARCOSNetflix Polska zaprezentował dziś drugi humorystyczny materiał wideo pt. „POLCOS” czyli Polacy nie gęsi, swój Narcos mają – krótki strzał o polskiej mafii i jej ojcach chrzestnych. Premiera 3. sezonu serialu „Narcos” (2015) zaplanowana jest na 1 września 2017r.

Narcos (2015) – serial, sezon 1-2 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Prawdziwa historia bezwzględnego kolumbijskiego bossa narkotykowego stała się inspiracją dla tego mocnego serialu o walce z człowiekiem, który drwił z wszelkich zasad.

W rolach głównych: Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale historyczne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Chris Brancato, Carlo Bernard, Doug Miro

José Padilha i Wagner Moura rozpoczęli współpracę od filmu „Elitarni”, który zdobył Złotego Niedźwiedzia w 2008 roku.

Sezon 1: Narkotykowy baron Pablo Escobar rośnie w siłę. Kolumbijskie i amerykańskie organy ścigania podejmują walkę z wrogiem, który zrobi wszystko, by pozostać przy władzy.

Sezon 2: Rodzina Escobarów ukrywa się przed policją. Wrogowie Pabla łączą siły. Działania Jednostki Poszukiwawczej budzą coraz większe wątpliwości.

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix Polska prezentuje “POLCOS”, czyli Polacy nie gęsi, swój Narcos mają – krótki strzał o polskiej mafii i jej ojcach chrzestnych

  • 31.08.2017 o 15:09
    Bezpośredni odnośnik

    A może zamiast humorystycznych przeróbek to coś polskiego wpadłoby do repertuaru Netflix’a – wszak Polacy nie gęsi i swój język mają…;-) A po komentarzach w innych wątkach wychodzi na to, że ten język (lektora) użytkownicy lubią słuchać;-) No to może coś Naszego, z nad Wisły – śladami innych VOD … bo hinduski to też język ale czy dla krajan naszych miły dla uszu?;-)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner