Netflix prezentuje zapowiedzi swoich nowych seriali: “MINDHUNTER” (2017) i “Wormwood” (2017)

Facebooktwitter

netflix-mindhunter-bg1-1Netflix zaprezentował zapowiedzi swoich nowych seriali: “MINDHUNTER” (2017) i “Wormwood” (2017). Pierwszy z nich zadebiutuje w ofercie 13 października a drugi 15 grudnia 2017r.

MINDHUNTER (2017) – serial, sezon 1 – UHD/4K/HDR – 16+ – polskie napisy i lektor
Agent elitarnej jednostki kryminalnej FBI opracowuje techniki profilowania, ścigając seryjnych morderców i gwałcicieli.

Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale historyczne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy

Dwóch agentów FBI (Jonathan Groff i Holt McCallany) rozpoczyna śledztwo, które odmieni przyszłość kryminalistyki. Światowa premiera serialu MINDHUNTER już 13 października — tylko w serwisie Netflix.

Serial został wyreżyserowany przez  Davida Finchera („Zaginiona dziewczyna”, „Zodiak”), Asifa Kapadię („Amy”, „Senna”), Tobiasa Lindholma („Wojna”, „Porwanie”) i Andrew Douglasa („Amityville”, „uwantme2killhim?”). Producentami wykonawczymi są David Fincher, Joshua Donen („Zaginiona dziewczyna”, „Szybcy i martwi”), Charlize Theron („Szefowa”, „Hatfields & McCoys”) oraz Cean Chaffin („Zaginiona dziewczyna”, „Podziemny krąg”).

Przed swoim pierwszym przesłuchaniem seryjnego zabójcy Holden dostaje ostrzeżenie od Tencha.

Oficjalny zwiastun serialu.


netflix-wormwood-1-1Wormwood (tytuł roboczy) (2017) – serial, sezon 1, 6 odcinków – polskie napisy i lektor
Serial w reżyserii Errola Morrisa opowiada o dziwnej śmierci naukowca, który był zaangażowany w tajny program tworzenia broni biologicznej w czasach zimnej wojny.

Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Filmy dokumentalne o tematyce kryminalnej, Filmy dokumentalne

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner