Netflix: Zapowiedź premiery 3. sezonu serialu “The Crown”

Facebooktwitter


Netflix podał dziś datę premiery 3. sezonu serialu The Crown z Olivią Colman w roli królowej Elżbiety II.

Premiera 3. sezonu serialu The Crown z Olivią Colman w roli królowej Elżbiety II odbędzie się 17 listopada 2019r.

Zdjęcia z planu 3. sezonu serialu The Crown

Netflix the crown s3

Netflix the crown s3

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 151 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


The Crown (2016) | serial, sezon 1-2 | 16+ | 8,48/10 | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.7/10

Opis Netflix: Serial ukazuje kulisy wielkich namiętności i walk o polityczne wpływy na dworze królowej Elżbiety II, a także wydarzenia, które kształtowały historię drugiej połowy XX w.

W rolach głównych: Claire Foy, John Lithgow, Matt Smith
Twórca: Peter Morgan

Złoty Glob dla Claire Foy i najlepszego serialu dramatycznego, a także nagroda Emmy dla Johna Lithgowa.

 

Sezon 1: Młodziutka Elżbieta wstępuje na tron i musi nauczyć się godzić ze sobą sprawy wielkiej polityki i życie prywatne. Nigdy nie przypuszczała, że będzie to aż tak trudne.

Sezon 2: Rozpoczyna się nowa epoka, a królowa Elżbieta usiłuje odnaleźć się w zmieniającym się świecie, jednocześnie walcząc o monarchię i swoje małżeństwo.

Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale i programy historyczne, Dramaty telewizyjne, Filmy kostiumowe

Obsada: Claire Foy, John Lithgow, Matt Smith, Vanessa Kirby, Jared Harris, Victoria Hamilton, Eileen Atkins, Jeremy Northam, Alex Jennings, Ben Miles, Pip Torrens, Will Keen, Harry Hadden-Paton, Daniel Ings, Greg Wise, Harriet Walter, Lia Williams, Matthew Goode, Anton Lesser


Czytaj również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 12 sierpnia 2019

Serial animowany „Smerfy” debiutuje w ofercie Netflix Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner