Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 10-12 marca

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy film oraz o nowe odcinki serialu Zadzwoń do Saula i Riverdale. Wczoraj zadebiutował w ofercie jeden nowy film i jeden nowy serial. Przedwczoraj do oferty trafiły dwa nowe filmy, w tym jeden animowany i interaktywny.

Dzisiejsze nowości

Fary : Hexagone (2020)
serial – polskie napisy

W pierwszej części tego genialnego stand-upu francuski mistrz komedii — Fary — w zabawny sposób odpowiada na pytania dotyczące między innymi tożsamości i kultury.

UHD, 4K

Część 1 od 12.03.2020 – Fary w przezabawny sposób opowiada o dorastaniu w dwóch kulturach, podróżowaniu za granicę jako obywatel Francji i sianiu fermentu na gali rozdania nagród Molièra.

W rolach głównych: Fary

Gatunki Stand-upy, Francuskie programy i seriale, Seriale komediowe, Komedie
Kategorie: Udawana powaga, Błyskotliwy

czwarty odcinek 5. sezonu Zadzwoń do Saula / Better Call Saul (2015) | serial, sezon 1-5 | UHD, 4K | 9,15/10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”.

W rolach głównych: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn
Twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould

Ten prequel serialu „Breaking Bad” otrzymał liczne nominacje do nagrody Emmy między innymi za grę aktorską.

 

Sezon 1.: 10 odcinków – Jimmy McGill to podrzędny prawnik ledwie wiążący koniec z końcem. Poszukując sposobu na życie, zmienia się w Saula Goodmana.

Sezon 2.: 10 odcinków – Jimmy McGill powraca w kolejnej odsłonie z jeszcze większymi aspiracjami, które popchną go na nieznane tory życia prywatnego i zawodowego.

Sezon 3.: 10 odcinków – Jimmy podejmuje coraz bardziej desperackie kroki, by ratować swoją karierę prawniczą. Mike jest zafascynowany nową tajemniczą osobą.

Sezon 4.: 10 odcinków od 07.08.2018 – Jimmy zmaga się z szokującą stratą. Seria szemranych intryg popycha go jeszcze dalej w głąb kryminalnego półświatka — i coraz bliżej życia jako Saul Goodman.

Pierwszy odcinek sezonu 5. od 24.02.2020. Sezon 5. – Jimmy — teraz jako Saul Goodman — rekrutuje nowych klientów. Kim ma moralny dylemat związany z pracą. Spór Lalo i Gusa nabiera kolorów.

 

S5O4 – 4. Namaste – 47 min

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mocny

 

Kolejne odcinki serialu zadebiutują w ofercie od 20 i 27 marca oraz 3 i 10 kwietnia 2020r.


16 odcinek 4. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.2/10

Opis Netflix: Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Twórcy: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

Sezon 4: Śmiałe przygody spotykają przeszywający mrok, podczas gdy Riverdale przeżywa nowy rodzaj żałoby, a bohaterowie przygotowują się na kluczowy test: ostatnią klasę liceum.

 

S4:O16 – 16. Rozdział siedemdziesiąty trzeci: Zamknięty pokój – 43 min

Betty kontynuuje swoją wendetę w Stonewall z pomocą dwóch nieoczekiwanych sprzymierzeńców. Tymczasem dramatyczna konfrontacja doprowadza do wzruszającego spotkania.

 

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale i programy dla nastolatków, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mroczne, Wzruszające

Obsada: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Casey Cott, Luke Perry, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Mädchen Amick, Ashleigh Murray, Skeet Ulrich, Lochlyn Munro, Martin Cummins, Nathalie Boltt, Mark Consuelos, Vanessa Morgan, Charles Melton, Robin Givens, Molly Ringwald, Asha Bromfield, Jordan Connor, Drew Ray Tanner, Alvin Sanders

UWAGA: Nowy odcinek serialu zadebiutuje w ofercie 9 kwietnia 2020r.


Wczorajsze nowości

Q Ball (2019)
film – 1g36m – polskie napisy

Borykający się z licznymi problemami przestępcy osadzeni w więzieniu San Quentin szukają odkupienia, inspiracji i zapomnienia na boisku koszykarskim.Gatunki:

Filmy dokumentalne, Sportowe filmy dokumentalne, Filmy o sporcie
Kategorie: Uczuciowy

The Circle Brazil / The Circle – Brazylia (2020)
serial – polskie napisy

Być sobą czy udawać kogoś innego? Uczestnicy tego internetowego konkursu popularności flirtują, nawiązują relacje i kłamią, aby wygrać 300 tysięcy brazylijskich reali.

Sezon 1.: 4 odcinki od 11.03.2020 – Być sobą czy udawać kogoś innego? Uczestnicy tego internetowego konkursu popularności flirtują, nawiązują relacje i kłamią, aby wygrać 300 tysięcy brazylijskich reali.

W rolach głównych: Giovanna Ewbank

Gatunki: Reality TV z elementem rywalizacji, Seriale brazylijskie, Latynoamerykańskie seriale i programy, Reality TV
Kategorie: Gorszący, Emocjonujący

Przedwczorajsze nowości

Carmen Sandiego: To Steal or Not to Steal / Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść (2020)
film dla dzieci i młodzieży – 1g22m – polskie napisy i dubbing

Interaktywna zabawa, w której widz decyduje o biegu wydarzeń. Pomóż Carmen ocalić Zacka i Ivy z pułapki V.I.L.E.

Film interaktywny

W rolach głównych: Gina Rodriguez, Finn Wolfhard, Abby Trott

Gatunki: Filmy kanadyjskie, Filmy familijne i dla dzieci, Filmy o napadach
Kategorie: Emocjonujący

Marc Maron: End Times Fun (2020)
film – 1g11m – polskie napisy

Marc Maron rozprawia się z czcicielami witamin, ewangelikami i wyrośniętymi nerdami, a kulminacją jego rozważań jest cudownie obrzydliwa fantazja o końcu świata.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision

W rolach głównych: Marc Maron

Gatunki: Prześmiewcze programy komediowe, Stand-upy, Komedie, Mroczne komedie
Kategorie: Cyniczny, Prześmiewczy

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Zagubieni w kosmosie | Netflix zapowiedział trzeci i ostatni sezon serialu

Mission: Impossible – Fallout | Premiera filmu w ofercie Netflix Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner