Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. (22.05.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma nowy, 11 odcinek 4. sezonu serialu:

iZombie (2015) – serial, 1-4 – 13+ – 8,11/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.0/10

Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

S4:O11 – 11. Insane in the Germ Brain – 42m

Tajna misja Majora przybiera nieoczekiwany obrót. Brat Love podburza zombie do działania. Liv reaguje na pogarszający się stan Isobel.


Tylko do 28 maja 2018r. będzie dostępny w ofercie Netflix Polska film wytwórni Disney:


Queen of Katwe / Królowa Katwe (2016) – film2g4m – 7+ – polskie napisy
IMDb: 7.4/10

Oparty na faktach dramat o 9-letniej Ugandyjce, Phionie Mutesi, która przy wsparciu oddanego mentora postanawia zostać mistrzynią gry w szachy.

W rolach głównych: Madina Nalwanga, David Oyelowo, Lupita Nyong’o
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy familijne, Dramaty z kategorii kina familijnego, Dramaty, Dramaty biograficzne, Dramaty na podstawie literatury, Dramaty oparte na faktach, Dramaty społeczne
Reżyser: Mira Nair


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (22.05.2018)

All Night – nowy młodzieżowy serial o szalonej, całonocnej imprezie maturalnej już dostępny w całości w HBO GO


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner