Jedyny Boner, na którego zawsze możesz liczyć, powraca! Egzorcysta wraca na Showmax – mamy zwiastun i zdjęcia

Facebooktwitter


Bartosz Walaszek powraca z drugim sezonem Egzorcysty! Już na starcie na widzów czeka podwójnie mocne uderzenie – w dniu premiery wypuszczone zostaną 2 pierwsze odcinki. Kolejna, piekielnie śmieszna seria przygód Bogdana Bonera już od 24 maja 2018r. będzie wyłącznie dostępna w ofercie Showmax Polska.

Fani animacji Walaszka, ojca Blok Ekipy i Kapitana Bomby, mogą znów spokojnie rozsiąść się w fotelu i odetchnąć z ulgą – Egzorcysta powraca! Za niecałe trzy stówki gotów jest wybawić zwykłych obywateli od wszelkich sił nieczystych. Z mrocznym cholerstwem radzi sobie niezmiennie tak samo dobrze, jak z pracami budowlanymi, którymi trudni się na co dzień. Niezawodnemu Bogdanowi Bonerowi nadal nie brakuje zimnej krwi, stawki za jego usługi pozostają takie same, a niechęć do wystawiania faktur wcale nie maleje. Jednak w drugiej serii Egzorcysty nie zabraknie zupełnie nowych postaci i jeszcze bardziej skomplikowanych sytuacji z mrocznymi siłami w tle. I tak, podczas gdy Boner stara się posłać Dupcypera z powrotem do piekła, polscy kibice czekają przed telewizorami na pierwszy mecz reprezentacji. Czy to oznacza, że ewentualną porażkę „naszych” będzie można tym razem tłumaczyć działaniem piekielnych mocy?

Obywatele! Nie traćcie nadziei! Na posterunek powraca samozwańczy pogromca demonów, wampirów i innego cholerstwa – podwójna premiera 2. sezonu Egzorcysty 24 maja na Showmax.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez Internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2018 – lista nieoficjalna

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. (22.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner