Zagubieni w kosmosie | Netflix zapowiedział trzeci i ostatni sezon serialu

Facebooktwitter

Netflix zapowiedział trzeci i ostatni sezon serialu Zagubieni w kosmosie.

Epicka podróż kosmiczna rodziny Robinsonów na Alfa Centauri trwa nadal. Netflix potwierdził tę wiadomość w mediach społecznościowych.

Producent wykonawczy/showrunner serialu „Zagubieni w kosmosie”, Zack Estrin, podpisał też z firmą Netflix wieloletnią umowę ramową na wyłączność na produkcję nowych seriali.

Estrin mówi: „Od samego początku wiedzieliśmy, że historia Robinsonów to trylogia: epicka rodzinna przygoda z wyraźnym początkiem, rozwinięciem i zakończeniem.  Bohaterowie serialu — Will, Penny, Judy, Maureen, John, Don West, Dr Smith, Robot i oczywiście kurczak Debbie — którzy w każdym odcinku muszą walczyć o przetrwanie, zasługują na odpoczynek przed kolejną misją. Dlatego, chociaż ten rozdział „Zagubionych w kosmosie” dobiega końca, już się cieszę na nowe projekty realizowane we współpracy z ekipą firmy Netflix i wszystkie fantastyczne możliwości, jakie są jeszcze przed nami”.

Ted Biaselli, dyrektor ds. seriali oryginalnych w firmie Netflix, dodaje: „Cieszymy się, że będziemy mogli przedstawić widzom kolejne przygody Robinsonów i doprowadzić je do epickiego finału. Na specjalne podziękowania zasługują Zack Estrin, Matt Sazama, Burk Sharpless, Kevin Burns i Jon Jashni, którzy stworzyli fantastyczny, pełen akcji, spektakularny serial dla widzów w każdym wieku. Całe rodziny z niecierpliwością czekają już na trzeci sezon”.

Zagubieni w kosmosie” to serial oryginalny Netflix wyprodukowany przez firmę Legendary Television.

W rolach głównych występują:Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey.

Zack Estrin, Kevin Burns, Jon Jashni, Matt Sazama i Burk Sharpless są producentami wykonawczymi.

Premierę trzeciego sezonu serialu „Zagubieni w kosmosie” zaplanowano na rok 2021. Drugi sezon zadebiutował 24 grudnia 2019 r., a pierwszy — 13 kwietnia 2018 r.

O SERIALU „ZAGUBIENI W KOSMOSIE”
Serial oryginalny Netflix „Zagubieni w kosmosie” to współczesny remake klasycznego serialu science fiction z lat 60. ubiegłego wieku. Akcja przenosi nas 30 lat w przyszłość. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. Jednak podróż kolonistów zostaje nagle przerwana i trafiają oni na nieznaną planetę. Tam będą musieli współpracować i zawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznym obcym otoczeniu, oddalonym o lata świetlne od celu ich podróży.

 

Lost in Space / Zagubieni w kosmosie (2018) | serial, sezon 1-2 | 7+ | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Po awaryjnym lądowaniu na obcej planecie rodzina Robinsonów walczy z przeciwnościami losu i nieznanymi zagrożeniami, aby przeżyć i uciec.

W rolach głównych: Molly Parker, Toby Stephens, Maxwell Jenkins

W nowej wersji serialu SF z lat 60. występują: Molly Parker („House of Cards”), Toby Stephens („Piraci”) i Parker Posey.

 

Sezon 1.: 10 odcinków od 13.04.2018 – Po lądowaniu awaryjnym na obcej planecie rodzina Robinsonów walczy z przeciwnościami losu i nieznanymi zagrożeniami, aby przeżyć i uciec.

Sezon 2.: 10 odcinków od 24.12.2019 – Uwięzieni na odległych rubieżach kosmosu Robinsonowie wspólnie badają dziwne planety, stawiają czoła nowym zagrożeniom oraz szukają ukochanego robota.

 

Gatunki: Seriale familijne do wspólnego oglądania, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Trzymający w napięciu

Robinsonowie wrócili… ale czy ktoś widział robota?


Polecamy również

Mission: Impossible – Fallout | Premiera filmu w ofercie Netflix Polska

Westworld – wyróżniony Emmy® serial HBO powraca z trzecim sezonem już 16 marca w HBO i HBO GO – mamy nowe zdjęcia i opisy odcinków

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner