Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 2 grudnia 2019

Facebooktwitter


[ AKTUALIZACJA ] Oferta Netfllix Polska powiększyła się dziś o drugą część serialu Klub Kaylie. Jeden film został dziś usunięty z oferty. Jeden film został oznaczony do usunięcia 9 grudnia 2019r. 8 seriali będzie dostępnych w ofercie tylko do końca grudnia 2019r.

Dzisiejsza nowość

druga część Klub Kaylie / Team Kaylie (2019) | serial, część 1-2 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision  | można pobrać | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Nastoletnia celebrytka, Kaylie Konrad, wchodzi w konflikt z prawem. Musi więc porzucić uroki gwiazdorstwa i zacząć prowadzić zajęcia w klubie survivalowym dla młodzieży.

W rolach głównych: Bryana Salaz, Alison Fernandez, Symera Jackson
Twórcy: Tracy Bitterolf

Część 1.: 5 odcinków – Nastoletnia celebrytka i miliarderka, Kaylie Konrad, wchodzi w konflikt z prawem i zostaje zmuszona do prowadzenia zajęć w klubie survivalowym dla młodzieży.

Część 1.: 6 odcinków od 2.12.2019 – Blichtr, splendor i… szkoła przetrwania. Kaylie i Jeżozwierze powracają z nowym sezonem pełnym szalonych pomysłów, przygód i kłopotów.

Gatunki: Sitcomy, Seriale dla dzieci, Seriale komediowe
Kategorie: Zwariowany


Film dziś usunięty

Dean (2016)
film – 1g33m – polskie napisy i lektor

Pogrążony w żałobie po śmierci matki nowojorczyk odwiedza Los Angeles w poszukiwaniu nowych sposobów na poradzenie sobie z depresją.

Aktualizacja: Film dostępny w ofercie tylko do 8 grudnia 2019r

The Hero / Bohater (2017)
film – 1g36m – polskie napisy i lektor

Starzejąca się gwiazda westernów dostaje nieoczekiwaną wiadomość i musi z nowej perspektywy spojrzeć na swoje życie – to na ekranie i to poza nim.

W rolach głównych: Sam Elliott, Laura Prepon, Nick Offerman

Gatunki: Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne
Kategorie: Oszczędny w środkach, Romantyczny

Seriale przeznaczone do usunięcia w dniu 1 stycznia 2020r

Continuum / Continuum: Ocalić przyszłość (2012)
serial – 8,25/10 – polskie napisy i lektor

W roku 2077 grupie skazanych terrorystów udaje się zbiec i cofnąć w czasie do roku 2012. W pościg za nimi rusza policjantka Kiera Cameron.

Detective Conan / Detektyw Conan (2014)
serial – można pobrać – 6/10 – polskie napisy

Zamieniony w małego chłopca przez złowieszczy eliksir, detektyw Conan rozwiązuje zaskakujące zbrodnie i stara się wyśledzić nikczemnych agentów, którzy go otruli.

Powrót do oferty od 04.01.2019.

Sezon 1.: 52 odcinki – Otruty przez nikczemne konsorcjum i zmniejszony do rozmiarów dziecka detektyw poluje na przestępczą organizację, rozwiązując też zagadki kryminalne pod innym nazwiskiem.

W rolach głównych: Minami Takayama, Kappei Yamaguchi, Wakana Yamazaki

Gatunki: Anime sensacyjne i w konwencji thrillera, Seriale na podstawie mangi, Seriale i programy dla nastolatków, Anime — akcja, Japońskie programy i seriale, Seriale w konwencji thrillera, Seriale anime
Kategorie: Trzymający w napięciu, Emocjonujący

Gunslinger Girl (2003)
serial – 7,35/10 – polskie napisy

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że organizacja charytatywna pomaga osieroconym dziewczynkom. W rzeczywistości jednak zamienia je w bezwzględne zabójczynie.

Max and Ruby / Maks i Ruby (2002)
serial dla dzieci i młodzieży – można pobrać – 6,66/10 – polskie i dubbing

Nieśmiałemu trzyletniemu Maksowi często udaje się przechytrzyć swoją starszą siostrę Ruby, ale mimo to rodzeństwo królików świetnie się ze sobą dogaduje.

Odd Squad / Łebska ekipa (2014)
serial – 7,57/10 – polskie napisy

Gdy w mieście zaczynają się dziać dziwne rzeczy, młodzi agenci — Olive, Otto i reszta ekipy — rozwiązują sprawę dzięki sprytowi i umiejętnościom matematycznym.

Red vs. Blue (2003)
serial – 8,06/10 – polskie napisy

W tej parodii gier FPP, wojskowego życia i filmów science fiction obserwujemy przebieg wojny toczącej się w odludnym kanionie.

The Adventures of Figaro Pho (2012)
serial dla dzieci i młodzieży – 6,81/10 – brak polskiej wersji językowej

Wyobraź sobie swoje najgorsze lęki, a potem je zwielokrotnij. Figaro jest chłopcem trapionym przez liczne fobie, z którymi radzi sobie w niezwykle kreatywny sposób.

Weeds / Trawka (2005)
serial – 7,74/10 – polskie napisy i lektor

Po niespodziewanej śmierci męża pozornie przeciętna mieszkanka przedmieść zaczyna handlować trawką, by utrzymać siebie i dzieci.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 2 grudnia 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 1 grudnia 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner