Sky Rojo – Netflix ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu Sky Rojo.

Adrenalina i akcja znowu przejmą stery w każdym z ośmiu 25-minutowych odcinków drugiego sezonu Sky Rojo, serialu od twórców Domu z papieru.

Ścigane przez Romea, Moisésa i Christiana, Coral, Wendy i Gina walczą o swoją wolność. Nie poddają się mimo, że ich ucieczka z każdą sekundą staje się coraz trudniejsza. Dziewczyny są zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, a lojalność ich prześladowców względem siebie jest wystawiona na próbę.

Drugi sezon serialu Sky Rojo zadebiutuje w ofercie Netflix już 23 lipca 2021r.


Sky Rojo: sezon 2 | Zapowiedź premiery


Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Sky Rojo / Sky Rojo | Tragiczne wydarzenie sprawia, że trzy kobiety muszą salwować się szaloną ucieczką przed swoim alfonsem, jego pachołkami oraz własną mroczną przeszłością.
Sky Rojo


O Vancouver Media
Grupa medialna Vancouver Media, zajmująca się produkcją telewizyjną, została założona pod koniec 2016 roku przez Álexa Pina. Jej celem jest tworzenie programów, które wyróżniają się na tle innych. Od początku swojej działalności stworzyła takie hity jak Dom z papieru, Przystań oraz White Lines, z najnowszą produkcją Sky Rojo.

O Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 204 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Kwietniowe premiery na Netflix – planowane nowości – oficjalna lista filmów i seriali

Netflix: Laurence O’Fuarain zagra Fjalla w serialu „The Witcher: Blood Origin”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner