Netflix Polska prezentuje zapowiedź 2. sezonu serialu Marvel: Iron Fist – mamy też pierwsze zdjęcia z planu!

Facebooktwitter

netflix Marvel Iron Fist
Netflix ogłosił, iż drugi sezon serialu Marvel: Iron Fist pojawi się na Netflix 7 września 2018r. o 9:00!

Marvel: Iron Fist opowiada historię miliardera Danny’ego Randa (Finn Jones), który dzięki mistrzowskiemu opanowaniu sztuk walki i umiejętności przywoływania niezwykłej mocy Żelaznej Pięści, zwalcza rujnującą Nowy Jork przestępczość.

​W drugim sezonie będziemy obserwować dalszą przemianę Danny’ego, który będzie próbował odnaleźć swoją drogę w obcym i brutalnym świecie, poznając przy tym prawdę o samym sobie. W tym sezonie Danny przyrzekł, że po odejściu Matta Murdocka, to on weźmie na siebie misję ochrony miasta. Jednak dramatyczny bieg wydarzeń sprawia, że on sam znajduje się w niebezpieczeństwie. Danny musi zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami, aby uchronić nie tylko miasto, ale także bliskie mu osoby.

W drugim sezonie ​Marvel: Iron Fist wystąpią: Finn Jones (Danny Rand), Jessica Henwick (Colleen Wing), Sacha Dhawan (Davos), Tom Pelphrey (Ward Meachum), Jessica Stroup (Joy Meachum), Simone Missick (Misty Knight) oraz po raz pierwszy Alice Eve w roli Mary Walker.

Marvel: Iron Fist został wyprodukowany dla Netflix przez Marvel Television i ABC Studios.


Marvel: Iron Fist (2017) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Uznany za zmarłego Danny Rand powraca po piętnastu latach. Uzbrojony w moc Iron Fist ma zamiar odzyskać własną przeszłość i wypełnić swoje przeznaczenie.

W rolach głównych: Finn Jones, Jessica Henwick, David Wenham
Obsada: Finn Jones, Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Scott Buck

Sezon 1: Danny Rand, kiedyś uznany za zmarłego, powraca po piętnastu latach. Uzbrojony w moc Iron Fist chce odzyskać swoją przeszłość i wypełnić przeznaczenie.


Czytaj również:

Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na sierpień 2018 – lista nieoficjalna

Netflix Polska: Nightflyers – oficjalny zwiastun i pierwsze zdjęcia!


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner