Nowy sezon nagradzanego programu satyrycznego HBO Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem Premiera już dziś, 18 lutego w HBO GO a w HBO3 od 22 lutego 2019

Facebooktwitter

HBO Last Week Tonight with John Oliver Ep 519 Characters: John Oliver- himself
Wielokrotnie wyróżniana nagrodami Emmy produkcja Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem powraca z najnowszym, szóstym sezonem.

Autorski program satyryczny Johna Olivera – uwielbianego przez widzów komentatora rzeczywistości – będzie miał swoją premierę już dzisiaj, 18 lutego w serwisie HBO GO. Emisja w HBO3 zaplanowana została od 22 lutego.

John Oliver, jedna z najzabawniejszych i bezkompromisowych osobowości telewizyjnych, w programie Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem prezentuje swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii. W szóstym już sezonie swojego pełnego ironii i sarkazmu show, jak zawsze uraczy widzów sporą dawką nieprzeciętnego humoru.

Oliver wcześniej pracował z Jonem Stewartem przy programie satyrycznym The Daily Show. W HBO prezentuje swój własny półgodzinny program, w którym podsumowuje wydarzenia ze świata polityki z ostatniego tygodnia.

Szósty sezon programu Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem nie będzie ostatnim. Umowa na produkcję programu przedłużona została do 2020 roku. Obowiązki producentów wykonawczych programu pełnią John Oliver, Tim Carvell, Liz Stanton, Jon Thoday oraz James Taylor, za reżyserię odpowiada Paul Pennolino.

Przegląd tygodnia Wieczór z Johnem Oliverem VI

W 2018 roku program Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem otrzymał cztery nagrody Emmy®, w tym trzeci rok z rzędu za najlepszy program rozrywkowy – talk show oraz w takich kategoriach jak: najlepszy scenariusz programu rozrywkowego, najlepsza reżyseria programu rozrywkowego oraz najlepszy montaż w programie telewizyjnym. We wcześniejszych latach produkcja również została wyróżniona wieloma nagrodami Emmy® – w 2017 roku otrzymała cztery statuetki, a w 2016 roku trzy.

Premiera pierwszego odcinka szóstego sezonu programu Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem odbędzie się w HBO GO już dzisiaj, 18 lutego po godzinie 20.00. Premiera na antenie HBO3 zaplanowana została na 22 lutego na godz. 21.00. Wszystkie sezony programu dostępne są w serwisie HBO GO.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (18.02.2019)

Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na marzec 2019 – lista nieoficjalna

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner