Netflix anuluje seriale Marvela “Jessica Jones” i “Punisher”

Facebooktwitter

netflix-marvel-pubisher_jessica-jones
Netflix
potwierdził dziś oficjalnie, iż anulował kontynuację seriali Marvel’s Jessica Jones oraz Punisher.

Netflix wyprodukował dwa sezony serialu Punisher. Drugi sezon zadebiutował w ofercie niedawno, bo 18 stycznia 2019r. W planach była produkcja trzeciej odsłony, jednak po premierze najnowszego sezonu zaczęły się pojawiać pogłoski, iż w związku z wycofywaniem z oferty Netflixa produkcji Disneya, który jest właścicielem Marvela, i jego licencjonowane produkcje też zostaną wycofane. Dziś ostatecznie potwierdziły się te przypuszczenia.

Z serialem Marvel’s Jessica Jones sytuacja wyglądała trochę inaczej, ponieważ najnowszy trzeci sezon serii nie miał jeszcze swojej premiery w ofercie Netflixa, jednak dziś okazało się, że będzie to niestety ostatni i finałowy sezon serii.

Szkoda też i innych seriali Marvela, które Netflix był już wcześniej “zmuszony” anulować w wyniku wycofania praw licencyjnych przez Disneya i planu uruchomienia własnego serwisu streamingowego (SVOD) Disney+.

disney-plus

Wielką niewiadomą jest jeszcze termin, do którego Netflix będzie oferował swoim klientom seriale Marvela, czyli: Daredevil, Luke CageJessica Jones i Punisher oraz Iron Fist.

Współpraca Netflixa z Marvelem trwa od 2013 r.


Czytaj również:

Nowy sezon nagradzanego programu satyrycznego HBO Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem Premiera już dziś, 18 lutego w HBO GO a w HBO3 od 22 lutego 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (17.02.2019)

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix anuluje seriale Marvela “Jessica Jones” i “Punisher”

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner