Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (18.02.2019)

Facebooktwitter

netflix The Story of Us with Morgan Freeman S1
[ AKTUALIZACJA ] Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś nowy serial:

The Story of Us with Morgan Freeman / W poszukiwaniu prawdy o ludziach z Morganem Freemanem (2017) | serial, sezon 1, 6 odcinków | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.1/10

Opis Netflix: Miłość, wiara, władza, wojna, pokój, bunt i wolność — oto serial, który pozwala bliżej przyjrzeć się temu, jak powiązania między tymi siłami kreują i niszczą ludzkość.

W rolach głównych: Morgan Freeman
Gatunki: Programy i seriale o tematyce politycznej, Amerykańskie seriale i programy, Seriale dokumentalne, Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne, Dokumenty o tematyce politycznej

Morgan Freeman podróżuje po całym świecie, by z pasją opowiadać o prześladowanych i ocalonych.

 

Sezon 1: Morgan Freeman podróżuje po świecie, przyglądając się tradycjom, wierzeniom, rozterkom i inspiracjom, które jednoczą ludzkość.


Aktualizacja: Dziś debiutuje w ofercie Netflix Polska także nowy odcinek serialu:

netflix Black Lightning S2
13 odcinek 2. sezonu Black Lightning (2018) | serial, sezon 1-2 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.4/10

Opis Netflix: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III
Obsada: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III, Jill Scott, China Anne McClain, Damon Gupton, Nafessa Williams, Christine Adams, Jordan Calloway
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Brutalne, Emocjonujące, Mocne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

 

Sezon 1: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

Sezon 2: Jefferson musi poradzić sobie z szokującymi informacjami oraz nowymi zagrożeniami ze strony Tobiasa. Tymczasem Freeland domaga się sprawiedliwości dla „ludzi z kapsuł”.

S2O13 – 13. Księga tajemnic, rozdział trzeci: Słup ognia – 43m

netflix Black Lightning S2E13

Odell prosi Lynn o pomoc w uratowaniu dzieci z kapsuł przed Markowią. Tobias budzi jednego ze swoich metaludzi. Anissa dokonuje szokującego odkrycia dotyczącego Grace.

Black Lightning: Sezon 2 (zwiastun)

Black Lightning kontynuuje walkę z okrutnym Tobiasem i robi wszystko, by uratować Freeland. Na szczęście może przy tym liczyć na pomoc swoich córek, Anissy i Jennifer.

 

UWAGA: Nowy odcinek serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska dopiero 11 marca 2019r.


Czytaj również:

Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na marzec 2019 – lista nieoficjalna

Netflix: Potrójna granica – oficjalny zwiastun i plakat nowego filmu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...