Netflix Polska: Premiery w ofercie cz. 3 (04.05.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe seriale:

The Rain (2018) – serial, sezon 1 – 13+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor

Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa — i odpowiedzi.

W rolach głównych: Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen, Mikkel Boe Følsgaard
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórcy: Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen, Christian Potalivo

Znany nam świat to już przeszłość. Sześć lat po tym, jak w wyniku epidemii wywołanej morderczym wirusem przenoszonym przez deszcz umiera niemal cała populacja Skandynawii, duńskie rodzeństwo opuszcza bezpieczny bunkier i odkrywa straszliwą prawdę o losach ludzkości. Wkrótce potem brat i siostra dołączają do grupy innych młodych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż przez opustoszałą Skandynawię w poszukiwaniu śladów życia.

Nie są skrępowani wspólną przeszłością, nie ograniczają ich normy społeczne, więc każdy z nich może być tym, kim chce. W trakcie walki o przetrwanie odkrywają jednak, że nawet w postapokaliptycznym świecie istnieje miłość, zazdrość oraz wiele rozterek okresu dojrzewania, które — jak sądzili — przestały się liczyć wraz z zagładą ludzkości.

A tak humorystycznie Netflix Polska zaprasza do obejrzenia serialu:Busted! (2018) – serial, sezon 1 – 13+ – można pobrać – polskie napisy

W każdym z odcinków tego programu siedmioro detektywów mierzy się z kolejnymi zagadkami i zbliża do odkrycia największej tajemnicy — co się stało z Projektem D?

W rolach głównych: Yoo Jae-suk, Ahn Jae-wook, Kim Jong-min
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Azjatyckie seriale i programy, Thrillery telewizyjne, Programy komediowe
Twórcy: Cho Hyo-jin, Chang Hyuk-jae, Kim Joo-hyung

Ten zwariowany show, w którym występują Yoo Jae-suk i Lee Kwang-soo, jest dziełem twórców programu „Running Man”.

 

Siedem koreańskich gwiazd, w tym Yoo Jae-suk, Lee Kwang-soo i Sehun z zespołu EXO, bawi się w detektywów w tym programie pełnym zagadek i tajemnic.

Kolejne odcinki będą się pojawiać w ofercie co piątek.


A Little Help with Carol Burnett / Mali pomocnicy i Carol Burnett (2018) – serial, sezon 1 – dla każdego – można pobrać – polskie napisy i lektor

Legenda komedii, Carol Burnett, wraca do telewizji w towarzystwie błyskotliwych dzieciaków, które w brutalnie szczery sposób pomagają dorosłym rozwiązać ich problemy.

W rolach głównych: Carol Burnett, Russell Peters, Mark Cuban
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Carol Burnett

Carol Burnett na komedii zna się jak mało kto. Ale gdy przychodzi do dawania rad celebrytom, jej panel młodocianych ekspertów zostawia ją daleko w tyle.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery w ofercie cz. 2 (04.05.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (03.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner