Netflix na pół roku w prezencie z ofertą PLAY NOW TV BOX

Facebooktwitter

Netflix filmy

Play wprowadza specjalną ofertę dla fanów najlepszych filmów i seriali. Od teraz wszyscy, którzy zakupią abonament telewizyjny z dekoderem PLAY NOW TV, otrzymają w prezencie półroczny dostęp do serwisu Netflix.

PLAY NOW TV BOX to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość oglądanych treści, szeroki wybór najlepszych seriali i filmów dostępnych w dowolnym momencie oraz wysoki komfort użytkowania. Od teraz, każdy, kto zdecyduje się na specjalną ofertę telewizyjną PLAY NOW TV z pakietem News za 20 zł miesięcznie, otrzyma półroczną subskrypcję Netflix w prezencie i tym samym dostęp do znanych na całym świecie tytułów takich jak „Wiedźmin”, „Dom z Papieru” czy „Stranger Things”. Do bogatej biblioteki serwisu dołączył właśnie najnowszy polski serial oryginalny Netflix: „W głębi lasu”, stworzony na podstawie powieści Harlana Cobena.

Promocyjna oferta dostępna jest tylko do 31 lipca, ale Netflix w prezencie od Play można w prosty sposób uruchomić na TV BOX do końca sierpnia. Wystarczy wejść do aplikacji Netflix na TV BOX, np. dzięki specjalnemu przyciskowi na pilocie, i założyć konto lub zalogować się na już istniejące. Wówczas zostanie ono zasilone prezentem od Play w postaci 6 miesięcy dostępu do Planu Netflix Standard, który pozwala oglądać treści w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Użytkownik może w dowolnym momencie zmienić plan Netflix na wyższy lub niższy, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie doliczana do rachunku Play dzięki wygodnej usłudze „Netflix – Płacę z Play” dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z serwisu przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie.

W ramach nowego abonamentu PLAY NOW TV BOX za jedyne 20 zł miesięcznie klient otrzymuje dostęp do wszystkich kanałów z pakietu podstawowego PLAY NOW TV, m.in National Geographic, FOX, Disney, a także do najnowszego pakietu NEWS obejmującego najważniejsze programy informacyjne, w tym TVN24 i TVN24 BiS. Co więcej, Play przygotował tutaj także prezent dla fanów sportowych rozgrywek — trzy miesiące dostępu do Eleven Sports 4K bez opłat. TV BOX w promocji może zakupić każdy — specjalna oferta jest dostępna także dla osób, które nie korzystają z żadnych usług w Play.

PLAY NOW TV to wygodna platforma, która daje ogromną dowolność w wyborze treści i dostosowaniu biblioteki do własnych preferencji. Każdy użytkownik może co miesiąc rozszerzyć lub zmniejszyć dostęp do poszczególnych pakietów i serwisów. Wśród nich oferowane są m.in HBO GO gwarantujące dostęp do kanałów HBO, Extra z dodatkowymi 30 kanałami filmowo-serialowymi, Sport z dostępem do prestiżowych rozgrywek piłkarskich Bundesliga, La Liga Santander, Serie A TIM i wyścigów Formula 1® czy Kids z najlepszymi bajkami dla najmłodszych. PLAY NOW TV BOX pozwala oglądać programy nawet siedem dni po emisji. Usługa umożliwia też nagrywanie wybranych treści w „chmurze”, dzięki czemu są one do dyspozycji użytkownika aż przez 180 dni. TV BOX dostarcza rozrywkę w najlepszej jakości 4K i HDR. Dzięki aplikacjom mobilnym i stronie playnow.pl wszystkie treści dostępne na TV BOX można także oglądać na innych urządzeniach — smartfonach, tabletach i laptopach. Wystarczy zalogować się swoim numerem usługi telewizyjnej.

Dodatkową zaletą TV BOX, który działa w systemie Android TV, jest dostęp do setek aplikacji ze sklepu Google Play, w tym popularnych platform wideo np. Player, TVP VOD, Ipla, Amazon Prime Video, Chili czy Eurosport Player. Niektóre aplikacje, jak Netflix i Youtube, są już zainstalowane na urządzeniu.

TV BOX można podłączyć do dowolnej sieci z dostępem do Internetu. Jest łatwy w obsłudze i niewielki, więc sprawdzi się też na wakacjach lub krótszych wyjazdach. Pilot z obsługą poleceń głosowych pozwala łatwo wyszukiwać treści w aplikacjach dostępnych na TV BOX — wystarczy powiedzieć tytuł albo nazwisko reżysera czy aktora. Użytkownicy, którym zależy na dostępie do podstawowych kanałów telewizyjnych (TVN, Polsat, TVP), mogą podłączyć urządzenie do anteny lub gniazda telewizji kablowej i rozszerzyć listę kanałów o te pozycje.

Więcej informacji na temat usługi można znaleźć na stronie:
https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/


Polecamy również

Drań, tchórz, ofiara: Historia Roya Cohna – fascynujący portret kontrowersyjnego prawnika w nowym dokumencie HBO zadebiutuje w HBO GO już jutro, na antenie HBO od 23 lipca

Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska – “Współczesna rodzina”, “Narodziny gwiazdy”, “A Whisker Away”, “Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”, “Mia i biały lew” oraz „The 100”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner