Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (23.11.2018)

Facebooktwitter

netflix Fugitiva S1
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na listopad 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

Fugitiva / Uciekinierka (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Ofiara przemocy domowej opracowuje skomplikowany plan, by chronić rodzinę przed bogatym i wpływowym mężem oraz jego spragnionymi zemsty wrogami.

W rolach głównych: Paz Vega, Julio Bracho, Arantza Ruiz
Obsada: Paz Vega, Julio Bracho, Arantza Ruiz, Luisa Rubino, Lander Otaola, Iván Pellicer, José Manuel Poga, Mercedes Sampietro, Charo López, Roberto Álamo, Raúl Medina, Melina Matthews, Pedro Mari Sánchez, Odiseo Bichir
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy hiszpańskie, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Kategorie: Trzymające w napięciu
Twórca: Joaquín Oristrell

Uciekinierka: Sezon 1 (zwiastun)
Magda (Paz Vega) to zdeterminowana matka, która opracowuje skomplikowany plan ucieczki, by uchronić rodzinę przed swoim brutalnym mężem i jego łaknącymi zemsty


netflix Sick Note S1 S2
Sick Note (2017) | serial, sezon 1-2 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Daniel Glass to leń, u którego błędnie rozpoznano raka. A jego związane z tym kłamstwa szybko doprowadzają do powstania absurdalnej sieci tajemnic, szantażu i podejrzeń.

W rolach głównych: Rupert Grint, Nick Frost, Don Johnson
Obsada: Rupert Grint, Nick Frost, Don Johnson, Lindsay Lohan, Pippa Bennett-Warner, Marama Corlett, Karl Theobald, Belinda Stewart-Wilson, Camilla Beeput, Dustin Demri-Burns, Tolu Ogunmefun
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Programy komediowe, Sitcomy
Kategorie: Dziwaczne, Błyskotliwe, Zabawne

W tej czarnej komedii występują Rupert Grint i Nick Frost. Na ekranie pojawiają się też Don Johnson i Lindsay Lohan.

 

Sezon 1: Daniel Glass to leń, u którego błędnie rozpoznano raka. A jego związane z tym kłamstwa szybko doprowadzają do powstania absurdalnej sieci tajemnic, szantażu i podejrzeń.

Sezon 2: Dalszy ciąg komicznych perypetii Daniela i doktora Glennisa, którzy próbują nie pogubić się w coraz bardziej zawiłej siatce swoich kłamstw i oszustw.

Sick Note: Sezon 1 (zwiastun)
Gdy lekarze wykrywają u niego nowotwór, koszmarne życie Daniela paradoksalnie zmienia się na lepsze. Postanawia on więc nie zdradzać, że diagnoza okazała się fałszywa.

Sick Note: Sezon 2 (zwiastun)
Nowy szef, nowy wróg i masa nowych kłamstw. Życie Daniela, u którego błędnie zdiagnozowano raka, coraz bardziej wymyka mu się spod kontroli.


netflix Hollywood Darlings s1
Hollywood Darlings / Hollywoodzkie ślicznotki (2017) | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 6.9/10

Bliskie przyjaciółki, które w latach 90. były gwiazdami programów dla dzieci, próbują poradzić sobie z macierzyństwem i znaleźć pomysł na karierę po trzydziestce.

W rolach głównych: Jodie Sweetin, Beverley Mitchell, Christine Lakin
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Błyskotliwe, Zabawne
Twórca: Jimmy Fox

Występują m.in. Christine Lakin („Krok za krokiem”), Jodie Sweetin („Pełna chata”) i Beverley Mitchell („Siódme niebo”).

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner