Netflix: Kronika świąteczna – oficjalny zwiastun [HD]

Facebooktwitter

netflix The Christmas Chronicles
Netflix
udostępnił dziś kolejny oficjalny zwiastun [HD] nowego filmu The Christmas Chronicles / Kronika świąteczna, który zadebiutuje w ofercie już 22 listopada 2018r.

Kronika świąteczna to świąteczny film przygodowy stworzony przez producenta Chrisa Columbusa (Kevin sam w domu, Harry Potter) i reżysera Claya Kaytisa (Angry Birds). Film opowiada historię siostry i brata, Kate (Darby Camp) i Teddy’ego (Judah Lewis) Pierce’ów, których plan zarejestrowania Świętego Mikołaja (Kurt Russell) na filmie prowadzi do nieoczekiwanej podróży, o której większość dzieci mogłaby tylko pomarzyć. Po wypatrzeniu Mikołaja dzieci zakradają się do jego sań i powodują wypadek, który zagraża podtrzymaniu świątecznej tradycji. Tej szalonej nocy Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem — jakiego jeszcze nie znaliście — i jego lojalnymi elfami, by uratować Boże Narodzenie, zanim będzie za późno.

Święty Mikołaj: Kurt Russell
Reżyseria: Clay Kaytis
Producenci: Chris Columbus, Mark Radcliffe, Michael Barnathan
Scenariusz: Matt Lieberman
Gatunki: Komedie akcji, Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 8–10 lat, Filmy familijne, Familijne filmy przygodowe, Komedie familijne, Komedie

Mówią, że to legenda i postać z bajek. Ale ten Mikołaj istnieje i ma naprawdę dużo do zrobienia. Czy dwójka dzieciaków pomoże mu uratować Święta?

Film będzie dostępny w jakości UHD/4K i z polskim dubbingiem.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, filmy i seriale usunięte oraz przeznaczone do usunięcia (01.11.2018)

 

Netflix: Start produkcji serialu WIEDŹMIN – mamy zdjęcie i nagranie Geralta

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner