Netflix: Nowa odsłona ikon profilowych – info prasowe

Facebooktwitter

netflix profile
[AKTUALIZACJA] Netflix: Nie spodziewamy się, że ktokolwiek pamięta o tej rocznicy, ale mamy nadzieję, że użytkownicy naszego serwisu na całym świecie włączą się w jej świętowanie. W sierpniu 2013 r. zaprezentowaliśmy profile.

Serwis Netflix stał się wówczas jeszcze bardziej Twój i skrojony dokładnie pod Twój gust. To właśnie wtedy przestaliśmy proponować Ci filmy w sam raz dla Twoich współlokatorów, czy kreskówki, których na pewno nie przepuściłaby Twoja młodsza siostra. Twój profil to najlepsze propozycje wybrane w oparciu o materiały obejrzane przez Ciebie.

Dzisiaj robimy kolejny krok ku jeszcze większej indywidualizacji naszego serwisu. Ikony profilowe, które towarzyszą Ci od pięciu ostatnich lat, zostaną w zabawny sposób przerobione, a oprócz nich zaprezentujemy także zupełnie nowe ikony, w tym przedstawiające ulubione postaci z filmów i seriali Netflix. Dzięki nim jeszcze łatwiej i pełniej wyrazisz swoją indywidualność.

Dobrze wiemy, że oglądanie filmów i seriali w serwisie Netflix to dla Ciebie dużo więcej niż tylko sposób spędzania wolnego czasu. Bohaterowie naszych historii to także Twoi ulubieńcy, (nie)przyjaciele, bratnie dusze i postaci, z którymi po prostu się utożsamiasz… Teraz dajemy Ci kolejną okazję do pokazania, jak bardzo są Tobie bliscy.

Profile pozwalają Ci dopasować serwis Netflix do swoich indywidualnych preferencji. Oglądając materiały na swoim profilu, dajesz nam możliwość prezentowania Ci propozycji filmów, seriali i programów, których po prostu nie możesz przegapić. Wciąż poszukujemy nowych sposobów, by nasi użytkownicy mogli jeszcze łatwiej odkrywać historie, które pokochają. Założenie profilu to pierwszy krok do osiągnięcia tego celu. Jeśli jeszcze nie masz swojego profilu, zachęcamy Cię do jego utworzenia i nadania mu bardziej osobistego charakteru dzięki ikonie z wizerunkiem Luke’a Cage’a, Crazy Eyes albo innej ulubionej postaci.

Nowe ikony profilowe zostaną udostępnione w witrynie, na urządzeniach przenośnych i telewizorach w ciągu najbliższych kilku tygodni. Mamy nadzieję, że przypadną Ci one do gustu.

Aktualizacja: Tak teraz mogą wyglądać ikonki profili na Androidzie (apka Netflix wersja: 6.7.2):

netflix nowe ikonki profili

A tak w przeglądarce internetowej i na Smart TV:

netflix nowe ikonki profili browser

 


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na sierpień 2018 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Netflix: Zainwestuj w Byrde’ów! Zobacz podsumowanie pierwszego sezonu serialu Ozark (2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner