Zmiana w programie HBO na marzec 2018r – premiera serialu “Heathers” przesunięta

Facebooktwitter

hbogo-main-page
W związku ze zmianą terminu światowej premiery serialu Heathers publikujemy informację otrzymaną z HBO Polska o zmianie programów HBO, HBO2 & HBO3 w marcu 2018 r.

Poniżej zamieszczamy oświadczenie Paramount Network producenta serialu w sprawie przesunięcia terminu premiery.

Oświadczenie Paramount Network w sprawie przesunięcia premiery serialu Heathers

Serial Paramount Network Heathers to satyryczna komedia, która podejmuje ryzyko związane z poruszaniem rozmaitych trudnych problemów współczesnego społeczeństwa, od tożsamości, przez problemy rasowe i status społeczno-ekonomiczny aż do przemocy związanej z bronią. Wierzymy niezmiennie w naszą produkcję, ale w świetle tragicznych wydarzeń na Florydzie, z szacunku dla ofiar, ich rodzin i najbliższych, jesteśmy przekonani, że najlepszym rozwiązaniem jest przesunięcie premiery serialu na późniejszy termin w tym roku.

Heathers to mroczny serial komediowy opowiadający o rywalizacji między nastolatkami w amerykańskiej szkole średniej. Premiera serialu była planowana na marzec 2018r.

Bezględna Heather Chandler (Melanie Field) jest najbardziej wpływową dziewczyną w elitarnej szkole średniej Westerburg. Do jej grupy należą Heather Duke (Brendan Scannell), Heather McNamara (Jasmine Mathews) oraz Veronica Sawyer (Grace Victoria Cox). Ta ostatnia coraz gorzej znosi przedmiotowe traktowanie przez przywódczynię paczki. Kiedy Veronika poznaje tajemniczego J.D. (James Scully), w jej głowie zaczynają rodzić się coraz bardziej makabryczne pomysły.

Czarna komedia o życiu młodych ludzi inspirowana kultowym filmem z lat osiemdziesiątych o tym samym tytule, w Polsce znanym jako Śmiertelne zauroczenie. Pomysłodawcą serialu jest Jason A. Micallef (Jak po maśle), a w główne postacie wcielają się Grace Victoria Cox (serial Twin Peaks), James Scully (serial Quantico), Melanie Field (serial Lip Sync Battle Preshow), Brendan Scannell (serial Bonding) oraz Jasmine Mathews (serial Sweetbitter). W gościnnej roli występuje znana z serialu Beverly Hills 90210 Shannen Doherty.

Poinformujemy, kiedy serial pojawi się na antenie HBO oraz w serwisie HBO GO.

 

HBO (HOME BOX OFFICE) to płatna telewizja, która powstała w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. HBO w Polsce jest częścią HBO Europe (HBO EU). W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku. Kanał dostępny jest w większości sieci kablowych, IPTV, na dwóch platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat i NC+, oraz przed operatorów GSM: Plus i Play. W Polsce HBO oferuje pakiet kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO2 i HBO3, a także Cinemax i Cinemax2, oraz serwisy HBO OD i HBO GO. HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki około 800 filmów i 200 seriali. Oferta programowa kanałów i serwisów obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe własnej produkcji oraz koncerty. Programy dostępne są w polskiej wersji językowej z możliwością wybrania lektora, napisów lub wersji oryginalnej. Więcej na www.hbo.pl


Czytaj również:

Barry – nowy serial komediowy HBO z Billem Haderem w roli głównej pojawi się w HBO i HBO GO 26 marca 2018r.

Premiera 4. sezonu serialu „Bates Motel” (2013) w ofercie Netflix Polska (07.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner