Barry – nowy serial komediowy HBO z Billem Haderem w roli głównej pojawi się w HBO i HBO GO 26 marca 2018r.

Facebooktwitter

Barry_plakat_poziom-1
Premiera serialowej czarnej komedii HBO o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie odkrywa w sobie pasję aktorską odbędzie się 26 marca 2018r. na antenie HBO i w HBO GO.

W roli głównej jeden z pomysłodawców produkcji – Bill Hader, komik i aktor znany publiczności między innymi z filmu Wykolejona.

Barry to pełen czarnego humoru, ośmioodcinkowy serial komediowy produkcji HBO o poczynaniach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie i wbrew swoim mocodawcom rozpoczyna przygodę z aktorstwem. Pogodzenie nowego i starego świata okazuje się jednak nie być dla niego takie proste.

Barry (Bill Hader) jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Na życie zarabia jako płatny zabójca z dolnej półki, co nie poprawia jego sytuacji. Nie ma ochoty na kolejne zlecenie, ale zgadza się na realizację nowej roboty w Los Angeles, gdzie ma „zająć się” młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, mężczyzna trafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że w ich towarzystwie czuje się dobrze i nabiera przekonania, że chciałby zerwać ze starym życiem. Pozostaje tylko jeden problem – jak to zrobić?

Pomysłodawcami tej nietuzinkowej produkcji są pięciokrotnie nominowany do nagrody Emmy Alec Berg (serial HBO Dolina Krzemowa) oraz Bill Hader (Wykolejona). Ten ostatni wciela się również popisowo w postać głównego bohatera. Obok niego w obsadzie znaleźli się: laureat dwóch Złotych Globów Henry Winkler (Krzyk) – jako nauczyciel aktorstwa, który bierze Barrego pod swoje skrzydła, Stephen Root (To nie jest kraj dla starych ludzi) grający pośrednika i doradcę tytułowego bohatera, który staje przed wizją utraty swojego głównego źródła dochodu, Sarah Goldberg (Mroczny Rycerz powstaje) – studentka aktorstwa oraz Glenn Fleshler (Blue Jasmine) – jeden z mocodawców.

Premiera pierwszego odcinka serialu Barry odbędzie się na antenie HBO dzień po amerykańskiej premierze, czyli 26 marca 2018r. o godz. 21:40. Od rana, 26 marca produkcja będzie dostępna w serwisie HBO GO. Z premierami następnych odcinków  Barrego widzowie będą mogli zapoznawać się w każdy kolejny poniedziałek.

 

HBO (HOME BOX OFFICE) to płatna telewizja, która powstała w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. HBO w Polsce jest częścią HBO Europe (HBO EU). W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku. Kanał dostępny jest w większości sieci kablowych, IPTV, na dwóch platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat i NC+, oraz przed operatorów GSM: Plus i Play. W Polsce HBO oferuje pakiet kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO2 i HBO3, a także Cinemax i Cinemax2, oraz serwisy HBO OD i HBO GO. HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki około 800 filmów i 200 seriali. Oferta programowa kanałów i serwisów obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe własnej produkcji oraz koncerty. Programy dostępne są w polskiej wersji językowej z możliwością wybrania lektora, napisów lub wersji oryginalnej. Więcej na www.hbo.pl


Czytaj również:

Netflix Polska: Mdłości, zgaga, niestrawność, rozstrój żołądka… SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ – zwiastun 2. sezonu i plakat

Netflix Polska prezentuje plakaty w stylu pulp zainspirowane nadchodzącym 2. sezonem serialu „Jessica Jones”


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner