Showmax Polska: Iza Miko i Natalia Przybysz na scenie SNL Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 1.7]

GRAFIKA_SNL_IZA_MIKO (2) MIN-1
Już w najbliższą sobotę SNL Polska zawładnie siła „eko-sióstr”! Odcinek poprowadzi Iza Miko, a o muzyczną oprawę zadba Natalia Przybysz.

Polska aktorka międzynarodowej sławy i zwolenniczka ekologicznych rozwiązań – Iza Miko – wystąpi na scenie SNL Polska w charakterze prowadzącej. Artystka wielokrotnie powtarzała, że poza byciem eko swoją postawą pragnie promować również, a być może przede wszystkim, miłość i zrozumienie wśród ludzi. Tym razem będzie mogła przekazać tę niesłabnącą pozytywną energię podczas przedostatniego odcinka SNL Polska!

Iza Miko polska aktorka, modelka i tancerka, której sława sięga aż za ocean. Urodzona w Łodzi artystka mając 14 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by uczyć się baletu w prestiżowej, nowojorskiej szkole. W karierze zawodowej tancerki przeszkodziła jej jednak kontuzja, dlatego też Iza skupiła się na aktorstwie. Przełomowa rola seksownej kelnerki Cammie w serialu Wygrane marzenia przyniosła jej sławę po obu stronach oceanu. Tuż potem wystąpiła w kolejnych hollywoodzkich produkcjach, takich jak Straceni, Minimal Knowledge czy Na trapezie. Taniec pozostawał jej wciąż bardzo bliski. W 2006 r. zagrała główną rolę w amerykańskim hicie W rytmie hip-hopu 2, a w 2009 r. pojawiła się w rodzimej produkcji Kochaj i tańcz. Aktorka jest również znana ze swojej proekologicznej postawy. Twórczyni projektu EkoMiko, poza własną uprawą pomidorów i sałaty, ma w ogródku również kompostownik, a w nim naturalną hodowlę dżdżownic, które otacza miłością i troską.

Natalia Przybysz znana wokalistka R&B/soul/hip-hop/rock. Jedna z dwóch najsłynniejszych w Polsce sióstr. Muzyczną karierę rozpoczynała w zespole Sistars, który założyła razem z Pauliną Przybysz. Od 2006 r. prowadzi solową działalność artystyczną, a na swoim koncie zgromadziła już 5 albumów. Jej drugi krążek Gram duszy otrzymał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Latem 2012 r. rozpoczęła prace nad płytą nagrywaną z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin – Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin. Ten wyjątkowy projekt nie tylko spotkał się z dużym uznaniem krytyków, ale też stał się inspiracją do kolejnego albumu Prąd, który pokrył się platyną. W 2015 r. Natalia otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album oraz Singiel Roku. We wrześniu 2017 r. ukazał się jej najnowszy krążek Światło nocne, a na nim mnóstwo osobistych i głębokich przeżyć artystki.

Prywatnie Natalia pozostaje weganką i często udziela się w akcjach, takich jak Adoptuj pszczołę czy Zostań wege na 30 dni fundacji Viva!

GRAFIKA_SNL_NATALIA PRZYBYSZ MIN-1

Odcinek z udziałem Izy Miko i Natalii Przybysz będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/SNL.Polska/
Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Zmiana w programie HBO na marzec 2018r – premiera serialu „Heathers” przesunięta

Netflix Polska: Mdłości, zgaga, niestrawność, rozstrój żołądka… SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ – zwiastun 2. sezonu i plakat


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...