Czwartkowa dostawa premier filmowych i serialowych w ofercie Showmax Polska (28.09.2017)

Facebooktwitter

showmax-ucho-prezesa-S2-E20-bg-1Oferta Showmax Polska powiększyła się dziś m.in. o sześć filmów z serii “Różowa Pantera”, nowy odcinek serialu “Ucho Prezesa” i przeboje kinowe “Miami Vice” oraz “8 Mila”.

Ucho Prezesa – odcinek 20 pt. “Weto i odwet”
Ucho_odc._20_3-1Historia, o której (być może) będą uczyły się dzieci, rozpoczęła się w sekretariacie TEGO gabinetu. Kiedy do tej pory cicha żona zaczyna podnosić głos a wysłużone krzesło uwiera, wiedz, że coś się dzieje… Jak to się stało, że osoba, która nie mogła dotrzeć do TEGO ucha, postanawia zawalczyć o swoje i opuszcza swój cichy kąt?

Ucho_odc_20-1Obsada: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz, Anna Smołowik, Paweł Koślik, Małgorzata Kocik, Wojciech Mecwaldowski, Bartłomiej Magdziarz


8 mila
Eminem jako raper, który aby osiągnąć sukces, musi wszystko postawić na jedną kartę.

8MILEPK01_K1076_18-1Jimmy (Eminem) wraz z matką (Kim Basinger) i młodszą siostrą mieszka w ubogiej dzielnicy Detroit. Cała trójka żyje w zdezelowanej przyczepie campingowej i ledwo wiąże koniec z końcem. Jimmy jest zafascynowany kulturą hip hopową. Często odwiedza miejscowe kluby, gdzie raperzy toczą bitwy na słowa. Główny bohater ma do tego talent, ale rzeczywistość nie pozwala mu zrealizować swoich marzeń. Gdy pewnego dnia nadarza się ku temu okazja, Jimmy musi postawić wszystko na jedną kartę, aby wygrać przyszłość. Utwór promujący film pod tytułem Lose Yourself stał się wielkim przebojem. Eminem zdobył za niego Oskara, stając się pierwszym raperem nagrodzonym przez Amerykańską Akademię Filmową.

 Premiera na Showmax 28 września.


Extant sezon  2

Futurystyczna przyszłość, w której ludzkość zmaga się problemami sztucznej inteligencji i życia pozaziemskiego.

Extant_sezon_2-1Molly Woods (Halle Berry) jest zdolną astronautką. Po trzynastomiesięcznej misji w kosmosie wraca na Ziemię. Czekają tam na nią mąż naukowiec (Goran Visnjic) i ich syn android. Rodzinna sielanka nie trwa jednak długo. Okazuje się, że Molly… jest w ciąży. Jak jednak to się stało, skoro w przestrzeni kosmicznej była całkowicie sama? Pomału wracają wspomnienia. Okazuje się, że podczas jej misji doszło do niewytłumaczalnych zjawisk. Molly nawiązała bliski kontakt z istotą pozaziemską. To jednak nie wszystko. Na Ziemi toczy się gra, której stawką jest przyszłość świata. Jednym z producentów serialu jest Steven Spielberg. Drugi sezon serialu kontynuuje wątki rozpoczęte w pierwszej serii i zamyka całą opowieść. Do obsady dołącza między innymi Jeffrey Dean Morgan, znany z serialu The Walking Dead, gdzie wciela się w krwiożerczego Negana.

 Premiera na Showmax 28 września.


Różowa Pantera(1963), Różowa Pantera kontratakuje, Zemsta Różowej Pantery, Syn Różowej Pantery, Różowa Pantera (2006), Różowa Pantera 2

Obszerna kolekcja przygód inspektora Clouseau.

Różowa Pantera to filmowy cykl komediowo-kryminalny, przedstawiający zmagania niezbyt rozgarniętego inspektora Clouseau z wszelkiej maści przestępcami. Najbardziej znanym odtwórcą roli śledczego był Peter Sellers. W pierwszej części z 1963 roku główny bohater dostaje zadanie pilnowania niezwykłego klejnotu, który ze względu na skazę przypominającą skaczącą panterę, nazwany został „Różową Panterą”. Obraz z 1976 pod tytułem Różowa Pantera kontratakuje przedstawia zmagania inspektora z jego byłym przełożonym, Charlesem Dreyfusem, który po założeniu grupy przestępczej robi wszystko, aby zniszczyć Closeau. Zemsta Różowej Pantery natomiast przedstawia komiczną historię, w której Dreyfus, wraz z szefem narkotykowej mafii, próbuje zorganizować zamach na inspektora.

W filmie Syn Różowej Pantery, inspektora Closeau zastępuje jego syn, w którego wciela się Roberto Begnini. Jest on tak samo uroczym gapą, jak jego ojciec. Staje przed zadaniem uratowania arabskiej księżniczki porwanej przez terrorystów. W 2006 roku seria Różowa Pantera przeszła reboot i doczekała się kolejnej części z 2009 roku. W inspektora Closeau wcielił się Steve Martin. Do obsady dołączyło wielu znanych aktorów, takich jak Jean Reno, Kevin Kline, Beyonce, John Cleese, Andy Garcia czy Alfred Molina. Oba filmy są kryminalnymi komediami pomyłek i nawiązują fabularnie do klasycznych obrazów z cyklu.

 Premiera na Showmax 28 września.


 Miami Vice

Remake kultowego policyjnego serialu w doborowej obsadzie.

Miami_Vice-1Detektywi James ‘Sonny’ Crockett (Collin Farell) i Ricardo ‘Rico’ Tubbs (Jamie Foxx) zostają przydzieleni do sprawy tajemniczego barona narkotykowego, działającego między innymi na terenie Miami. Policjanci zaczynają pracę pod przykrywką, wcielając się w przemytników oraz uczestników nielegalnych wyścigów łodzi. Wkrótce ich obowiązki stają się coraz bardziej niebezpieczne, zwłaszcza że jeden z nich angażuje się emocjonalnie w związek z kobietą, mocno związaną z rozpracowywanym przez nich baronem. Film jest remakiem popularnego serialu telewizyjnego pod tytułem Policjanci z Miami. Wtedy w główne role wcielili się Don Johnson i Philip Michael Thomas. Reżyserem filmu jest Michael Mann, znany między innymi z produkcji takich jak Gorączka czy Wrogowie Publiczni. Do roli głównych bohaterów byli przymierzani między innymi Brad Pitt i Will Smith.

Premiera na Showmax 28 września.


O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu Showmax Polska.

KOMENTARZE:

3 komentarze do “Czwartkowa dostawa premier filmowych i serialowych w ofercie Showmax Polska (28.09.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner