Netflix: Zainwestuj w Byrde’ów! Zobacz podsumowanie pierwszego sezonu serialu Ozark (2017)

Facebooktwitter

Netflix Ozark S2
Netflix Polska: Nie zostawaj w tyle.
 Nadrób zaległości dzięki mrocznemu podsumowaniu pierwszego sezonu autorstwa dobrej znajomej z Ozark – Ruth Langmore.

Ruth (Julia Garner) odwiedza w więzieniu swojego ojca, aby opowiedzieć mu o wszystkim, co przegapił w ostatnim sezonie, od momentu, gdy Byrde’owie wprowadzili się nad jezioro.

Premiera drugiego sezonu Ozark na Netflix już 31 sierpnia 2018r.

O drugim sezonie Ozark:
W drugim sezonie będziemy śledzić dalsze losy Marty’ego Byrde’a i jego rodziny wmieszanych w niebezpieczny światek narkotywego kartelu. W momencie, kiedy Byrde’om wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, gang wysyła swoją bezwględną prawniczkę Helen Pierce, by trochę namieszała. Marty i Wendy próbują pogodzić interes rodziny z narastającym zagrożeniem. Ich współpraca z żądnymi władzy Snellami, kartelem i ich nową wysłanniczką Ruth Langmore, której ojciec Case właśnie wyszedł z więzienia staję coraz bardziej ryzykowna. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a Byrde’owie wkrótce zrozumieją, że żeby wyjść z tej sytuacji cało, muszą iść na całość.

W mocno wyczekiwanym drugim sezonie serialu „Ozark” Marty Byrde i jego rodzina nadal kroczą po cienkiej linie współpracy łączącej ich z niebezpiecznym kartelem narkotykowym. Po śmierci Dela Byrde’owie zaczynają powoli wychodzić na prostą, ale wysłana przez przestępców bezwzględna prawniczka, Helen Pierce, wprowadza w ich życiu duże zamieszanie. Marty i Wendy próbują dbać o interesy swojej rodziny, jednocześnie prowadząc ryzykowną grę z głodnymi władzy Snellami, kartelem i pracującą dla nich od niedawna Ruth Langmore, której ojciec, Cade, właśnie wyszedł z więzienia. Stawka znów zostaje podbita, a Byrde’owie orientują się, że wyjście z sytuacji cało będzie wymagało pójścia na całość.


Ozark (2017) | serial, sezon 1 | UHD/4K | 16+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.3/10

Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

W rolach głównych: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bill Dubuque, Mark Williams

Grający główną rolę męską Jason Bateman wyreżyserował kilka odcinków tego serialu i odpowiada za produkcję wykonawczą.

 


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na sierpień 2018 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na sierpień 2018 – lista nieoficjalna


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner