Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 21 marca

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy serial, a jeden serial i dwa filmy zostały dziś z niej usunięte.

Dzisiejsza nowość

J-Style Trip (2020)
serial – polskie napisy

Program rozrywkowy, w którym tajwański megagwiazdor Jay Chou i jego znani przyjaciele ruszają w pełną muzyki i magii podróż po świecie.Pierwszy odcinek 1. sezonu od 21.03.2020. Kolejne będą trafiać do oferty co tydzień.

W rolach głównych: Jay Chou, Jam Hsiao, JJ Lin

Gatunki: Programy rozrywkowe i talk-show, Seriale kulinarne i podróżnicze, Styl życia, Seriale i programy chińskie, Reality TV
Kategorie: Zwariowany

Program „J-Style Trip” jest realizowany bez scenariusza. W każdym odcinku usłyszymy jeden z hitów Jaya. Dla fanów z całego świata to pierwsza w historii okazja, by zobaczyć prywatne życie Jaya i jego utalentowanych znajomych, dzięki którym na ekranie zobaczymy mnóstwo magicznych chwil przepełnionych humorem i autentyczną przyjaźnią.

W poszczególnych odcinkach programu Jay odwiedzi osiem miejsc na trzech kontynentach: Gold Coast, Innsbruck, Paryż, Singapur, Tokio, Shenzhen, Tajpej i Wiedeń. Tłem dla oglądanych tam atrakcji i widoków będą popularne i uwielbiane piosenki artysty. Współgospodarzami programu „J-Style Trip” będą goście specjalni — gwiazdy reprezentujące świat chińskojęzycznej rozrywki.

Serial i filmy dziś usunięte

Mother! (2017)
film – 2g1m – polskie napisy i lektor

Poeta i jego żona wpuszczają do domu nieznajomych, którzy zmieniają ich sielankowe życie w koszmar na jawie.

Scorpion / Skorpion (2014)
serial – 7,96/10 – polskie napisy i lektor

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrudnia geniusza komputerowego i jego szaloną załogę. Grupa ma bronić narodu przed terrorystami.

The Disaster Artist (2017)
film – 1g43m – 0/10 – polskie napisy i lektor

Początkujący aktor Greg zgadza się wystąpić w filmie realizowanym przez nietuzinkowego Tommy’ego. Z każdym dniem praca na planie staje się coraz dziwniejszym przeżyciem.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska – nowa polska produkcja “W lesie dziś nie zaśnie nikt” z 2020r

Ghost in the Shell: SAC_2045 | Zwiastun finalny serialu od Netflix Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner