HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – film “Spider-Man: Daleko od domu”

Facebooktwitter

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na marzec 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś trzy nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Spider-Man: Daleko od domu / SPIDER-MAN: FAR FROM HOME (2019) | film, akcja, Inspirowane komiksem | 124m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.5/10

Peter Parker (Tom Holland) postanawia spędzić wakacje w Europie w towarzystwie najlepszych przyjaciół: Neda (Jacob Batalon), MJ (Zendaya) oraz reszty gangu. Chłopak marzy, aby chociaż na chwilę udało mu się zapomnieć o swojej tożsamości superbohatera. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że nie będzie to możliwe. Nick Fury (Samuel L. Jackson) prosi go pomoc w odnalezieniu sprawców, którzy stoją za serią ataków pustoszących kontynent. Spider-Man i Mysterio (Jake Gyllenhaal) łączą siły, aby przeciwdziałać tragedii.Wysokobudżetowe kino akcji w gwiazdorskiej obsadzie. W głównych rolach występują zdobywca BAFTY Tom Holland (Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów), laureat Złotej Palmy Samuel L. Jackson (Pulp Fiction), Zendaya (serial HBO Euforia), Jon Favreau (Księga dżungli) oraz nominowany do Oscara Jake Gyllenhaal (Tajemnica Brokeback Mountain). Reżyser Jon Watts (Radiowóz) bierze na warsztat kolejną część przygód popularnego bohatera komiksu. Jego dzieło pełne jest ekscytujących pościgów i niespodziewanych zwrotów akcji. Produkcja zarobiła ponad miliard dolarów na całym świecie.

Reżyseria: Jon Watts
Obsada: Tom Holland, Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Zendaya, Jon Favreau
Kraj: USA


Człowiek jutra / THE TOMORROW MAN (2019) | film romantyczny, dramat | 91m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.6/10

Ed Hemsler (John Lithgow) spędza życie przygotowując się na katastrofę, która może nigdy nie nadejść. Ronnie Meisner (Blythe Danner) nieustannie kupuje rzeczy, których może nigdy nie użyć. W małym miasteczku gdzieś w Ameryce ta dwójka ludzi próbuje znaleźć miłość i jednocześnie nie zgubić się w gąszczu swoich rzeczy. Bezpretensjonalna historia miłosna w reżyserii Noble’a Jonesa (OneRepublic: I Lived). Twórcy udało się namówić do udziału w projekcie doskonałych aktorów. W głównych rolach występują dwukrotnie nominowany do Oscara John Lithgow (Czułe słówka) oraz laureatka dwóch nagród Emmy Blythe Danne (Kiedy byliśmy dorośli). W pozostałych rolach pojawiają się Derek Cecil (serial House of Cards), Katie Aselton (Pozycja obowiązkowa) oraz Sophie Thatcher (Growing Strong). Kameralne, świetnie zagrane kino, które skłania do przemyśleń na temat kondycji współczesnego człowieka.

Reżyseria: Noble Jones
Obsada: John Lithgow, Blythe Danner, Derek Cecil, Katie Aselton, Sophie Thatcher
Kraj: USA


Happy Ending (2018) | film, komedia, dramat | 95m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

Helle (Birthe Neumann) od dłuższego czasu nie może się doczekać aż jej będący pracoholikiem mąż (Kurt Ravn) przejdzie na emeryturę. Ma nadzieję, że w końcu będą mogli zacząć cieszyć się życiem i podróżować. Niespodziewanie jednak Peter informuje ją, że postanowił zacząć nowy interes i całe ich oszczędności zainwestował w winnicę w Austrii. Helle i Peter rozstają się i każde z nich rusza w swoją stronę, rozpoczynając podróż pełną odkryć i nowych możliwości.Intrygujący komediodramat, w którym twórcy próbują odpowiedzieć na pytanie, czy po pięćdziesięciu latach związku można nagle zacząć nowe życie. Wielokrotnie nagradzana duńska artystka Hella Joof (All Inclusive) portretuje dwójkę ludzi w kwiecie wieku na życiowym zakręcie. Pokazuje ich nadzieje, marzenia, lęki, frustracje i problemy. W ich rolach bezbłędnie odnajdują się Birthe Neumann (W lepszym świecie) oraz Kurt Ravn (Nie ma tego złego). Obok nich w obsadzie znaleźli się: Charlotte Sieling (Bilet do Korsoru), Marianne Høgsbro (Królewska gra) oraz Tammi Øst (Kobieta, która pragnęła mężczyzny).

Reżyseria: Hella Joof
Obsada: Diem Camille Gbogou, Birthe Neumann, Benjamin Kitter, Kurt Ravn, Charlotte Sieling, Tammi Øst, Marianne Høgsbro, Tammi Øst
Kraj: Dania

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 21 marca

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 21 marca

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner