Gotowi na historię, która przyprawia o ciarki? Serial „Gęsia skórka” debiutuje dziś w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Osoby wychowane w latach 90. na pewno pamiętają „Gęsią skórkę”. Już dzisiaj w Disney+ można zobaczyć nowy serial o tym samym tytule inspirowany twórczością R.L. Stine’a. Jest to idealna propozycja dla fanów strasznych hsitorii. Spośród 10 odcinków, już teraz na platformie można zobaczyć 5.  

Pokolenie wychowane z latach 90. na pewno doskonale pamięta, jak z dreszczami na plecach pochłaniało kolejne odcinki przerażającego serialu „Gęsia skorka”. Nowa produkcja z elementami horroru, inspirowana twórczością R.L. Stine’a zawitała do Disney+. Pokolenie wychowane z latach 90. na pewno doskonale pamięta, jak z dreszczami na plecach pochłaniało kolejne odcinki przerażającego serialu „Gęsia skorka”. Nowa produkcja z elementami horroru, inspirowana twórczością R.L. Stine’a zawitała do Disney+.

W serialu widzowie będą mogli śledzić losy pięciu licealistów, którzy wpadną na trop mrocznej zagadki. Staną przed wyzwaniem rozwiązania tajemnicy śmierci sprzed trzydziestu lat. Przy okazji na jaw wyjdą budzące grozę sekrety rodziców nastolatków, których przeszłość może nie być tak niewinna, jak myślały ich dzieci. Zapowiada się na naprawdę przerażające wieczory! W serialu widzowie będą mogli śledzić losy pięciu licealistów, którzy wpadną na trop mrocznej zagadki. Staną przed wyzwaniem rozwiązania tajemnicy śmierci sprzed trzydziestu lat. Przy okazji na jaw wyjdą budzące grozę sekrety rodziców nastolatków, których przeszłość może nie być tak niewinna, jak myślały ich dzieci. Zapowiada się na naprawdę przerażające wieczory!

 

 

W rolach głównych występują: Justin Long, Miles McKenna, Ana Yi Puig, Will Price, Zack Morris, Isa Briones, Rachael Harris i Rob Huebel. W rolach głównych występują Justin Long, Miles McKenna, Ana Yi Puig, Will Price, Zack Morris, Isa Briones, Rachael Harris i Rob Huebel.

Twórcami serialu wyprodukowanego przez Sony Pictures Television są Rob Letterman i Nicholas Stoller. Autorami scenariusza są Mariko Tamaki, Nick Adams, James Eagan, Noah Findling, Nick Mueller, Courtney Perdue, Franklin jin Rho, Baindu Saidu i Hilary Winston. Odcinki wyreżyserowali Steve Boyum i Rob Letterman. Natomiast producentami wykonawczymi są Stoller, Letterman, Neal H. Moritz, Pavun Shetty, Iole Lucchesse, Conor Wrench i Caitlin Friedman.

5 spośród 10 odcinków serialu Gęsia skórka można już oglądać w Disney+. Kolejne będą miały premierę co tydzień w piątek.

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Nie tylko dla fanów rapu. Dokument „Dear Mama” o Tupacu debiutuje w ofercie Disney+

Adam Sandler wraca do szkoły. Nowa animacja “Leo” zadebiutuje w ofercie Netflix już 21 listopada

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner